Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy










Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"IV Halowe Mistrzostwa Powiatu" 23-24.01.2016


MLKS Polan Żabno wygrał IV Halowe Mistrzostwa Powiatu Dabrowskiego. Przez dwa dni w dąbrowskiej hali sportowej o miano najlepszej drużyny rywalizowało 21 drużyn.

W pierwszej fazie zespoły podzielone zostały na cztery grupy (trzy po 5 zespołów i jedna 6). Do drugiej fazy rozgrywanej w niedzielę awansowały po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy. Później rozegrano kolejne etapy turnieju w którym w finale Polan Żabno ostatecznie pokonał Wisłę Szczucin.

LZS Mędrzechów odpadł w drugim etapie przegrywając z Dąbrówkami Breńskimi i Dąbrovią I ostatecznie zajmując miejsce w przedziale 9-12.

Skład:
I szóstka: Maciej Socha, Zbigniew Ziętara, Wojciech Ziętara, Łukasz Ziętara, Paweł Kowal, Piotr Kaczor, Grzegorz Orszulak.
II szóstka: Maciej Socha, Grzegorz Jasak, Radosław Woliński, Michał Sieradzki, Dawid Bańdo, Adam Sieradzki.

I Dzień:

Wyniki grupy D:
Strażak Karsy - Dunajec Ujście Jezuickie 1:1
LZS Olesno - Wisła Szczucin 0:3
RKS Radgoszcz - LZS Mędrzechów 2:0
Wisła Szczucin - Strażak Karsy 3:1
Dunajec Ujście Jezuickie - RKS Radgoszcz 4:2
LZS Mędrzechów - LZS Olesno 2:2
Strażak Karsy - RKS Radgoszcz 6:4
LZS Mędrzechów - Wisła Szczucin 3:3
Dunajec Ujście Jezuickie - LZS Olesno 1:1
Strażak Karsy - LZS Mędrzechów 2:3
RKS Radgoszcz - LZS Olesno 2:1
Wisła Szczucin - Dunajec Ujście Jezuickie 2:2
Strażak Karsy - LZS Olesno 2:0
Dunajec Ujście Jezuickie - LZS Mędrzechów 2:4
Wisła Szczucin - RKS Radgoszcz 7:2

Tabela:
1. Wisła Szczucin - 11 pkt.
2. LZS Mędrzechów - 8 pkt.
3. Strażak Karsy - 7 pkt.
4. Dunajec Ujście Jezuickie - 6 pkt.
5. RKS Radgoszcz - 6 pkt.
6. LZS Olesno - 2 pkt.

II Dzień:

Wyniki spotkań LZS'u. :
LZS Mędrzechów - Iskra Dabrówki Breńskie 2:3
Iskra Dąbrówki Breńskie - Dabrovia I 1:3
LZS Mędrzechów - Dąbrovia I 3:7

Tabela:
1. Dąbrovia I 6 pkt
2. Iskra Dabrówki Breńskie 3 pkt.
3. LZS Mędrzechów 0 pkt.


ĆWIERĆFINAŁY:
LZS Luszowice - Iskra Dąbrówki Breńskie 4:0
Dabrovia I - MLKS Polan Żabno 0:1
Wisła Szczucin - Łukovia Łukowa 6:0
DTS Dąbrowa Tarnowska - Wisła Borusowa 2:3

PÓŁFINAŁY:
LZS Luszowice - MLKS Polan Żabno 3:7
Wisła Szczucin - Wisła Borusowa 3:2

MECZ O 3 MIEJSCE:
LZS Luszowice - Wisła Borusowa 2:1

FINAŁ:
Wisła Szczucin - MLKS Polan Żabno 2:6

Końcowa kolejność

1. MLKS Polan Żabno
2. Wisła Szczucin
3. LKS Luszowice
4. Wisła Borusowa
5-8. Dąbrovia I
-. Łukovia Łukowa
-. DTS Dąbrowa Tarnowska
-. Iskra Dabrówki Breńskie
9-12. LZS Mędrzechów
-. Kłos Słupiec
-. Strażak Karsy
-. Dąbrovia II
13-16. Czarni Smęgorzów
-. Brzoza Brzezówka
-. Dunajec Ujście Jezuickie
-. Ava Grądy
17-21. LZS Olesno
-. RKS Radgoszcz
-. Victoria Szarwark
-. Tar-Krusz Zabawa
-. LKS Ćwików


Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script