LZS: Paweł Kowal - Wojciech Garbarz, Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Krystian Broda (68' Konrad Czupryna) - Piotr Łabuz, Marcin Bożek, Tomasz Tabor, Mateusz Marzec (56' Wojciech Foszcz), Piotr Kaczor (81' Zbigniew Ziętara) - Krzysztof Rojowski.

Arbiter 1 (Tarnów)
Arbiter 2
Arbiter 3

Widzów: 80

Mędrzechowianie w niedzielnym meczu w Biskupicach Radłowskich za cel postawili sobie tylko i wyłącznie wygraną. Ewentualna porażka zwiększyłaby procent szans na degradacje do B klasy choć nadal do końca nie wiadomo ile drużyn spada z A klasy. Nasi zawodnicy wyszli mocno zmotywowani i cel osiągnęli, rozbijając Olimpię 6:0. Ten wynik może mieć ogromne znaczenie bo odrobiliśmy coś co wydawało się niemożliwe. Na jesieni w Mędrzechowie rywale wygrali 7:2 co oznacza, że przy równej ilości punktów wyprzedzimy w tabeli Biskupice Radłowskie. W składzie znów kilka braków ale najważniejsze, że na ławce siedzi trzech zmienników.

Pierwsze minuty nie zapowiadały dalszego pogromu. To miejscowi rzucili się do ataków i w 10 minucie po strzale z dystansu piłka trafiła w naszą poprzeczkę. Wydawało się, że o 3 punkty będzie mega ciężko ale jak się okazało gospodarze właśnie w tej 10 minucie stworzyli sobie jedyną tak dobrą okazję na gola. Później na boisku rządziła drużyna z Mędrzechowa. W 15 minucie akcja dzięki Piotrowi Łabuzowi i Tomaszowi Taborowi przenosi się z prawej na lewą stronę boiska gdzie niepilnowany Krystian Broda uderza przy słupku obok bez radnego golkipera - 0:1. Podbudowani goście idą za ciosem i 10 minut później Piotr Łabuz otrzymuje podanie od Mateusza Marca i strzałem po długim rogu podwyższa prowadzenie LZS'u. Ataki żółto-niebieskich nie ustają, a świetną grę potwierdzili fenomenalną bramką z 34 minuty. Piłka jak po sznurku wędruje od zawodnika do zawodnika. Po kilkunastu podaniach będący już w polu karnym Piotr Łabuz idealnie wykłada ją do nadbiegającego Piotra Kaczora, a ten strzałem po ziemi finalizuję tę piękną akcję golem - 0:3 do przerwy!.

W drugiej połowię mędrzechowianie nadal nie zamierzali odpuszczać. 48 minuta to uderzenie Marcina Bożka, błąd popełnia Marek Gutej i Piotr Kaczor z bliskiej odległości zdobywa swojego drugiego gola w tym dniu. Olimpia starała się coś zdziałać ale na posterunku był Paweł Kowal i solidna defensywa. Ostatnie 20 minut to popis naszego napastnika Krzysztofa Rojowskiego. Najpierw w sytuacji sam na sam pakuje futbolówkę do bramki, a chwile potem trafia do pustaka po świetnym podaniu od Piotra Łabuza który do gola dołożył drugą asystę. Rojowski mógł ustrzelić Hat-Tricka ale nie wykorzystał jeszcze jednej sytuacji sam na sam i raz huknął z dystansu w poprzeczkę. W protokole powinien zapisać się też Tomasz Tabor ale po koronkowej akcji przestrzelił nad poprzeczką. Mędrzechowianie po końcowym wyniku nie mogli jednak narzekać bo i tak wykonali plan maksimum na ten pojedynek.

Niedzielnym spotkaniem kończymy mecze wyjazdowe w tym sezonie. Teraz pozostaje nam batalia o utrzymanie na własnym stadionie. W 7 dni trzeba rozegrać trzy arcyważne pojedynki. Na początek we wtorek rywalem Wietrzychowice.