Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd


Reklamy














Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Wyniki Błękitna Wstęga Wisły 2018" 08.09.2018

Łukasz Nadolski (STS Orlicz Suchedniów) wygrywa turniej tenisa stołowego "o Błękitną Wstęgę Wisły" w kategorii zawodowców który 8 września rozegrywany był w Mędrzechowie. W finale pokonał on Jacka Flaumenhafta (UKS Olimp Łęki Dukielskie). Trzecie miejsce zajął ambitnie walczący Przemysław Błocho (UKS Villa-Verde Olesno).W turnieju dla zawodowców udział wzięło 32 zawodników.

W tym roku po raz pierwszy rozgrywano też osobny turniej dla amatorów. Błękitną Wstęgę Wisły w tej kategorii wywalczył Grzegorz Winkler z Tarnowa. Drugi Artur Stoszko (Wierzchosławice) trzecie miejsce dla Jacka Bednarza (Stalowa Wola). Do rywalizacji zgłosiło się 25 graczy.

Nagrody ufundowane przez sponsorów dla pięciu czołowych zawodników wręczali - główny organizator: Zenon Woliński, sędzia zawodów Eligiusz Para i Zygmunt Woliński - pierwszy pomysłodawca turnieju.

O poczęstunek zadbała "Pizzeria Havana".

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria zawodowcy:
1. Łukasz Nadolski - STS Orlicz Suchedniów
2. Jacek Flaumenhaft - UKS Olimp Łęki Dukielskie
3. Przemysław Błocho - UKS Villa-Verde Olesno
4. Dawid Pelczar - KU AZS Politechnika Rzeszów
5. Konstanty Pushkarov - UKS Villa-Verde Olesno
6. Paweł Bolsęga - KS Spektrum-Karpol Słopnice
7. Mateusz Malik - MSK Fortuna Kezmarok
8. Dariusz Bara - PKS Dębowiec
9-12 Marcin Tabor - LUKS Galux Skrzyszów
Jacek Łyżwiński - Kielce
Jakub Dychtoń - UKS Villa-Verde Olesno
Adam Kieroński - UKS Villa-Verde Olesno
13-16 Kamil Janiszewski - UKS Villa-Verde Olesno
Kazimierz Andreasik - LKS Brzostowianka Brzostek
Zenon Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów
Piotr Bardon - UKS Gulon Zakliczyn
17-24 Dominik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów
Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów
Sławomir Pietruszka - UKS Olimp Łęki Dukielskie
Mateusz Sroczyński - Dębica
Paweł Zając - PKS Dębowiec
Sławomir Florek - UKS Villa-Verde Olesno
Bartłomiej Kornaś - UKS Gulon Zakliczyn
Konrad Kosiba - PKS Dębowiec
25-32 Andrzej Czupryna - LZS Solidarni Mędrzechów
Bartosz Mika - PKS Dębowiec
Daniel Paszkowski - Kielce
Jakub Mróz - UKS Gulon Zakliczyn
Piotr Kraś - UKS Olimp Łęki Dukielskie
Zdzisław Błocho - UKS Villa-Verde Olesno
Aleksandra Chrabąszcz - UKS Villa-Verde Olesno
Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów

Kategoria amatorzy:
1. Grzegorz Winkler - Tarnów
2. Artur Stoszko - Wierzchosławice
3. Jacek Bednarz - Stalowa Wola
4. Wojciech Wójtowicz - Tarnów
5. Tomasz Opioła - Bobrowniki Wielkie
6. Stanisław Ząbek - Proszowice
7. Krzysztof Stela - Tarnobrzeg
8. Grażyna Zielińska - Tarnów
9-12 Paweł Winkler - Tarnów
Adrian Cich - Żabno
Dariusz Cholewa - Żabno
Sebastian Sobczyk - Stalowa Wola
13-16 Jarosław Król - Bielsko Biała
Sylwia Stala - Tarnobrzeg
Grzegorz Bełzak - Stalowa Wola
Dorota Nowacka - Proszowice
17-24 Valeri Iwaszkiewicz - Wierzchosławice
Krzysztof Piróg - Rzeszów
Jakub Pytka - Dąbrowa Tarnowska
Mateusz Zimowski - Mędrzechów
Łukasz Natkaniec - Proszowice
Patrycja Olszańska - Zakliczyn
Zygmunt Woliński - Paryż
Józef Sroczyński - Dębica
Xavier Toporkiewicz - Słopnice


Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Juniorzy St.
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script