Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy










Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Mistrzostwa Gminy halowka" 27.02.2016

Sebastian Lubaś z 1-ligowego UKS Villa-Verde Olesno wygrał V turniej o Błękitną Wstęgę Wisły Który dzisiaj rozgrywany był w Mędrzechowie. W sumie przy stołach walczyło 36 zawodników.

Czołowa 5 zawodników otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów które wręczali: Wójt Gminy Mędrzechów - Krzysztof Korzec, Prezes TZTS - Adam Kieroński, sędzia zawodów Stanisław Dąbroś oraz główny organizator Zenon Woliński.

Klasyfikacja końcowa:

1. Lubaś Sebastian - UKS Villa Verde Olesno / 1 liga
2. Osika Sławomir - MLUKS Gulon Zakliczyn / 2 liga
3. Lis Daniel - UKS Villa Verde Olesno / 1 liga
4. Galus Katarzyna - LUKS Galux Skrzyszów / 2 liga
5. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno / 2 liga
6. Malik Mateusz - MLUKS Gulon Zakliczyn / 2 liga
7-8
Świerczek Damian - Warszawa / niestowarzyszony
Tatarczuch Rafał - UKS Villa Verde Olesno / 1 liga
9-12
Andreasik Kazimierz - LKS Brzostowianka Brzostek / 3 liga
Gajewski Dominik - LZS Solidarni Mędrzechów / 4 liga
Szczepański Andrzej - Pawęzów / niestowarzyszony
Tabor Marcin - LUKS Galux Skrzyszów / 4 liga
13-16
Janiszewski Kamil - UKS Villa Verde Olesno / 3 liga
Janiszewski Tomasz - UKS Villa Verde Olesno / 3 liga
Opioła Tomasz - UKS Sokół Żabno / 3 liga
Piekarczyk Adam - LKS Brzostowianka Brzostek / 3 liga
17-20
Bańbor Andrzej - LUKS Galux Skrzyszów / 4 liga
Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko / 4 liga
Angielski Bogdan - LKS Brzostowianka Brzostek / 3 liga
Wójtowicz Wojciech - TG Sokół Brzesko / 4 liga
21-24
Ząbek Stanisław - Nowe Brzesko / niestowarzyszony
Natkaniec Łukasz - Nowe Brzesko / niestowarzyszony
Jastrzębski Dawid - LZS Solidarni Mędrzechów / 4 liga
Michoń Adam - LKS Brzostowianka Brzostek / 4 liga
25-28
Błąkała Leszek - TG Sokół Brzesko / 5 liga
Szmyd Zygmunt - LUKS Galux Skrzyszów / 5 liga
Tobiasz Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów / 5 liga
Piątek Józef - LKS Brzostowianka Brzostek / 4 liga
29-32
Woliński Radosław - LZS Solidarni Mędrzechów / 5 liga
Płaczek Radosław - Małec / niestowarzyszony
Kudła Paweł - UKS Villa Verde Olesno / 4 liga
Tobiasz Szymon - LZS Solidarni Mędrzechów / 5 liga
33-36
Staniszewski Krzysztof - Nowe Brzesko / 5 liga
Łuszcz Adam - Małec / niestowarzyszony
Kulig Krystian - Małec / niestowarzyszony
Strzelecki Michał - Sufczyce / niestowarzyszony



Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script