Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd


Reklamy














Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Wyniki Błękitna Wstęga Wisły 2019" 15.09.2019

Daniel Lis (UKS Villa-Verde Olesno) w kategorii zawodowców i Andrzej Szczepański (Pawęzów) w kategorii amatorów wygrywają turnieje tenisa stołowego o "Błękitną Wstęgę Wisły" które rozgrywane były w niedzielę 15 września w Mędrzechowie.

Nagrody dla pięciu czołowych zawodników wręczali - główny organizator: Zenon Woliński i sędzia zawodów Eligiusz Para.

O poczęstunek zadbała "Pizzeria Havana".

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria zawodowcy:
1. Daniel Lis - UKS Villa-Verde Olesno
2. Przemysław Błocho - UKS Villa-Verde Olesno
3. Katarzyna Galus - Fibrain AZTS Politechnika Rzeszów
4. Rafał Tatarczuch - UKS Villa-Verde Olesno
5. Mateusz Malik - Fortuna Kezmarok
6. Mateusz Galus - LUKS Galux Skrzyszów
7. Zenon Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów
8. Dominik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów
9-12 Rafał Gajda - UKS Jordan Zakliczyn
- Aleksandra Chrabąszcz - UKS villa-Verde Olesno
- Adrian Skrzypek - UKS Polonia Wilczkowice
- Dawid Jastrzębski - LZS Solidarni Mędrzechów
13-16 Grażyna Zielińska - Kraków
- Wojciech Wójtowicz - Tarnów
- Rafał Bober - Dębica
- Szymon Hełmecki - UKS Jordan Zakliczyn

Kategoria amatorzy:
1. Andrzej Szczepański - Pawęzów
2. Paweł Kos - Grębów
3. Grzegorz Winkler - Tarnów
4. Krzysztof Klocek - Łętownia
5. Adam Pytel - Grębów
6. Dawid Sywała - Wojnarowa
7. Tomasz Opioła - Bobrowniki
8. Andrzej Tobiasz - Mędrzechów
9-12 Paweł Winkler - Tarnów
- Marek Stoszko - Wierzchosławice
- Valeri Iwankiewicz - Wierzchosławice
- Wacław Piękosz - Brzesko
13-16 Artur Stoszko - Wierzchosławice
- Roman Machula - Grębów
- Andrzej Pękala - Biała Niżna
- Kamil Krawiec - Mędrzechów
17-24 Franciszek Bober - Mielec
- Władysław Szumilas - Gręboszów
- Leszek Maduzia - Pilzno
- Wojciech Woliński - Mędrzechów
- Szymon Tobiasz - Olesno
- Michał Kantor - Wojnarowa
- Łukasz Kowal - Gręboszów
- Zdzisław Błocho - Olesno
25-32 Janusz Stawarz - Tarnów
- Leszek Stańczyk - Pogórska Wola
- Adam Łuszcz - Małec
- Dawid Para - Siedliska
- Adam Białek - Skopanie
- Stanisław Krzywak - Wierzchosławice
- Mateusz Zimowski - Mędrzechów
- Jakub Piękosz - Brzesko
33. Maciej Rachwał - Brzesko
34. Jakub Nagórzański - Żabno
35. Wojciech Przeklasa - Pawęzów
36. Andrzej Kiwior - Szynwałd
37. Dawid Nowak - Brzesko


Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Juniorzy St.
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script