Zbigniew Siemiński (Tarnów)
Asystent 1
Asystent 2

Widzów: 60

Na zakończenie sezonu nasi seniorzy pojechali do Brzezówki by tam przypieczętować wysokie 6 miejsce na koniec ligowych zmagań. Niestety nie udało się tego dokonać bo po słabym meczu przegrywamy z Brzozą i ostatecznie zostajemy wyprzedzeni przez Strażak Karsy. Znów mieliśmy duży problem ze składem, bo w protokole widniało tylko 11 nazwisk. W ostatnich trzech meczach z tym rywalem wygrywaliśmy kolejno 4:2, 3:1 i 5:2. Tym razem dużo bardziej skuteczniejsi byli gracze z Gminy Szczucin którzy aż sześć razy pakowali piłkę do bramki LZS'u i dość nieoczekiwanie zgarnęli łatwe 3 punkty.

Początek spotkania wyrównany z lekką przewagą grających z wiatrem gości. Pierwszy raz bramce strzeżonej przez Grzegorza Irlę udało się zagrozić w 10 minucie. Wtedy to Radosław Woliński huknął z około 25 metrów, a piłka wylądowała tylko na poprzeczce. Chwile potem dwie niezłe szansę ma Adam Sieradzki, ale brakuje mu dokładności. W 20 minucie pada pierwszy gol. Dośrodkowanie z rzutu rożnego do kompletnie niepilnowanego Roberta Bulwy który głową kieruje futbolówkę do siatki. Wysoko grająca nasza obrona przed przerwą jeszcze dwa razy daje się zaskoczyć. Przy obu bramkach fatalne błędy popełnia Paweł Kowal który najpierw wypuszcza piłkę z rąk, a chwile potem nie decyduje się na szybkie wybiegnięcie z bramki i zostaje przelobowany. Kluczową rolę w tych akcjach rozegrał Robert Bulwa który już do przerwy skompletował hat-tricka.

Drugą połowę mędrzechowianie zaczęli najgorzej jak tylko mogli. Znów błąd ale tym razem już katastrofalny naszego bramkarza który będąc w sporych tarapatach wybił piłkę wprost pod nogi gracza Brzozy, a ten trafił do pustaka. Strzelcem doświadczony Robert Bulwa który jeszcze raz w tym meczu dał o sobie znać strzelając na 5:1. Wcześniej jednak po indywidualnej akcji Wojciecha Ziętary, Adam Sieradzki z kilku metrów wreszcie potrafił pokonać Grzegorza Irlę. Nasz napastnik w późniejszym okresie gry zmarnował trzy sytuacje sam na sam. Oprócz niego skutecznością razili też inni gracze gości. Ostatnio pewnie wykonujący jedenastki Paweł Kowal nie zdołał pokonać golkipera Brzezówki z rzutu karnego. Brzoza szóstą bramkę trafiła za sprawą Dawida Irli. Rozmiary porażki zmniejszył natomiast Radosław Woliński (po podaniu od Zbigniewa Ziętary) oraz Adam Sieradzki (asysta Radosław Woliński). Ostatecznie wynikiem 6:3 zakończył się ten mecz.

Gdyby spotkanie potrwało jeszcze kwadrans to całkiem możliwe, że mędrzechowianie zdołali by nawet wyrównać bo w końcówce osiągnęli ogromną przewagę. Niestety wcześniej Brzoza wypracowała sobie sporą przewagę której już nie wypuściła z rąk. Wkrótce na naszej stronie pojawi się podsumowanie i tak niezłego sezonu w wykonaniu LZS'u.