Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Bez szans w Zalipiu"
" Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Mędrzechów 7:0 (4:0) "Składy :
Iskra: Arkadiusz Stręk - Kamil Juszczyk (60' Arkadiusz Nowak), Jakub Cielczyk, Mariusz Pytka, Rafał Plata - Bartłomiej Ciepiela, Łukasz Górowski , Marcin Bożek (75' Dariusz Snopek), Konrad Plata - Daniel Kotlarz (60' Mateusz Chmura), Dawid Białas.
Trener: Mirosław Panek

LZS: Konrad Czupryna - Bartłomiej Krupa, Radosław Woliński, Zbigniew Ziętara, Tomasz Tabor - Bartłomiej Rachmaciej, Mateusz Marzec, Tomasz Dynak (46' Łukasz Klara), Mateusz Sieradzki - Jacek Sieradzki, Piotr Kaczor.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Konrad Plata - 2 min
2:0 Daniel Kotlarz - 4 min
3:0 Dawid Białas - 31 min
4:0 Kamil Juszczyk - 34 min
5:0 Dawid Białas - 61 min
6:0 Marcin Bożek - 65 min
7:0 Jakub Cielczyk - 90 min

Sędziowali :
Tomasz Nowak (Żabno)
Rafał Łoś
Dawid Kogut


Widzów: 50

Czwarty mecz z rzędu w którym nasza drużyna dostaje baty od rywali. Nic jednak dziwnego bo nadal nie może ustabilizować się nasza kadra. Liczba kontuzjowanych zawodników po ostatnim meczu z Łęgovią jeszcze bardziej wzrosła. Znów w bramce staje kto inny, tym razem padło na Konrada Czuprynę. Na dodatek od 60 minuty mędrzechowianie musieli bronić się w dziewiątkę bo Mateuszowi i Jackowi Sieradzkiemu odechciało się grać i zeszli z boiska... Brak słów na takie zachowanie którego nawet nie ma sensu komentować.

Mimo, że nasza drużyna boryka się z ogromnymi problemami to jeszcze Iskrzę w sobotnim meczu na początku wszystko wychodziło. Pierwsze dwa strzały to od razu dwie bramki. W 2 minucie przy słupku uderzył Konrad Plata, a dwie minuty później w okienko przymierzył Daniel Kotlarz. Po upływie pół godziny gry kolejne dwa trafienia dołożyli Dawid Białas i Kamil Juszczyk. W 37 minucie Mateusz Sieradzki nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Strękiem.

Po zmianie stron nadal atakowała Iskra. Bramki na 5:0 i 6:0 padły po nieodpowiedzialnym zachowaniu Jacka Sieradzkiego. Kompletnie rozsypana nasza drużyna grająca w dziewiątkę starała się bronić do samego końca ale w ostatniej minucie straciła siódmego gola w zamieszaniu pod bramkowym.

Za tydzień gracze LZS'u na własnym stadionie podejmować będą Dunajec Konary.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script