LZS: Konrad Czupryna - Bartłomiej Krupa, Radosław Woliński, Zbigniew Ziętara, Tomasz Tabor - Bartłomiej Rachmaciej, Mateusz Marzec, Tomasz Dynak (46' Łukasz Klara), Mateusz Sieradzki - Jacek Sieradzki, Piotr Kaczor.

Tomasz Nowak (Żabno)
Rafał Łoś
Dawid Kogut

Widzów: 50

Czwarty mecz z rzędu w którym nasza drużyna dostaje baty od rywali. Nic jednak dziwnego bo nadal nie może ustabilizować się nasza kadra. Liczba kontuzjowanych zawodników po ostatnim meczu z Łęgovią jeszcze bardziej wzrosła. Znów w bramce staje kto inny, tym razem padło na Konrada Czuprynę. Na dodatek od 60 minuty mędrzechowianie musieli bronić się w dziewiątkę bo Mateuszowi i Jackowi Sieradzkiemu odechciało się grać i zeszli z boiska... Brak słów na takie zachowanie którego nawet nie ma sensu komentować.

Mimo, że nasza drużyna boryka się z ogromnymi problemami to jeszcze Iskrzę w sobotnim meczu na początku wszystko wychodziło. Pierwsze dwa strzały to od razu dwie bramki. W 2 minucie przy słupku uderzył Konrad Plata, a dwie minuty później w okienko przymierzył Daniel Kotlarz. Po upływie pół godziny gry kolejne dwa trafienia dołożyli Dawid Białas i Kamil Juszczyk. W 37 minucie Mateusz Sieradzki nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Strękiem.

Po zmianie stron nadal atakowała Iskra. Bramki na 5:0 i 6:0 padły po nieodpowiedzialnym zachowaniu Jacka Sieradzkiego. Kompletnie rozsypana nasza drużyna grająca w dziewiątkę starała się bronić do samego końca ale w ostatniej minucie straciła siódmego gola w zamieszaniu pod bramkowym.

Za tydzień gracze LZS'u na własnym stadionie podejmować będą Dunajec Konary.