Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Brakło sił"
" Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Mędrzechów 5:0 (0:0) "Składy :
Iskra: Arkadiusz Stręk - Nikodem Patryjak, Mariusz Pytka, Przemysław Chmura, Michał Żołądź (70' Kacper Jarzwiec) - Szymon Żołądź (68' Mateusz Chmura), Marek Nalepka, Łukasz Górowski (62' Andrzej Chmielowski) Szymon Jachym, Arkadiusz Nowak (46' Andrzej Lejkowski) - Dawid Białas (85' Tomasz Majocha)
Trener: Marek Nalepka

LZS: Paweł Kowal - Zbigniew Łos, Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Wojciech Ziętara - Piotr Łabuz, Wojciech Garbarz, Tomasz Tabor, Mateusz Marzec, Kamil Filipski - Wojciech Foszcz.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Dawid Białas - 47 min
2:0 Szymon Żołądź - 51 min
3:0 Dawid Białas - 53 min
4:0 Mateusz Chmura - 83 min
5:0 Szymon Jachym - 87 minSędziowali :
Damian Ścibior (Żabno)
Paweł Gmyrek
Bogusław Mecnarowski

Widzów: 40

Kolejne zaległości odrabialiśmy w czwartek w pobliskich Dąbrówkach Breńskich. Iskra walczy jeszcze o podium na koniec sezonu. Termin w środku tygodnia niestety przyczynił się do tego, że na to spotkanie pojechaliśmy gołą jedenastką. Na pewno w znaczny sposób przyczyniło się to na końcowy rezultat bo gdy mędrzechowianie opadli z sił to Iskra skutecznie nas wypunktowała.

Pierwsza połowa do zapomnienia. Przy upalnej pogodzie tempo gry było bardzo wolne. Kilka razy piłki były wstrzeliwane w pole karne ale nikt nie potrafił dojść do sytuacji bramkowej. Uderzenia z dystansu również blokowane przez defensorów. Po nudnych 45 minutach sędzia zaprosił zawodników na 15 minutowy odpoczynek.

Na drugą połowę wyszły zupełnie odmienione zespoły. Napompowana Iskra i opadający z sił nasz LZS. Gospodarzom wychodziło już wszystko i w 5 minut trafili nam aż trzy gole. Najpierw po nieudanej pułapce ofsajdowej Dawid Białas wygrał pojedynek jeden na jeden z Pawłem Kowalem. W 51 minucie piłkę pod poprzeczką zmieścił Szymon Żołądź. A 120 sekund później drugi raz do siatki trafiła Dawid Białas. Zabójcze minuty rozstrzygnęły ten mecz w Dąbrówkach Breńskich. Miejscowi w samej końcówce dołożyli jeszcze dwa trafienia. Na 4:0 z 14 metrów strzelił Mateusz Chmura, a wynik spotkania ustalił uderzeniem głową do pustej bramki zamykający akcję Szymon Jachym.

Pewne i zasłużone zwycięstwo Iskry. Losy meczu rozstrzygnęły się na początku drugiej połowy.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script