Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Wysoka porażka w derbach"
" Ava Grądy - LZS Mędrzechów 6:0 (4:0) "Składy :
Ava: Daniel Rozkuszka - Paweł Mastalerz, Łukasz Noga, Kamil Oracz (75' Mateusz Sieradzki), Paweł Pąk - Dariusz Wrona, Filip Smaś (75' Adrian Rejowski), Łukasz Knapczyk (60' Andrzej Szuba) - Dariusz Czupryna (80' Damian Oracz), Daniel Kotlarz.
Trener: Salvatore Sazio

LZS: Paweł Kowal - Grzegorz Jasak (46' Kamil Filipski) Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Paweł Świętochowski - Piotr Łabuz, Tomasz Tabor, Wojciech Ziętara (60' Konrad Czupryna), Grzegorz Zapała (80' Tomasz Kosidło) - Mateusz Marzec, Krzysztof Rojowski.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Filip Smaś - 18 min
2:0 Daniel Kotlarz - 26 min
3:0 Filip Smaś - 29 min (rzut karny)
4:0 Daniel Kotlarz - 38 min
5:0 Daniel Kotlarz - 48 min
6:0 Łukasz Knapczyk - 55 min


Sędziowali :
Tomasz Wnęk (Żabno)
Paweł Fido
Mateusz Skowron

Widzów: 50

W ostatnich latach mędrzechowianie nie potrafią nawiązać wyrównanej walki w derbowych pojedynkach z Grądami. Ava dysponuje obecnie dużo lepszym składem co pokazują ich wyniki i miejsce w ligowej tabeli. Nic więc dziwnego, że rozgrywany w środku tygodnia derbowy pojedynek zakończył się wygraną miejscowych. 3 punkty piłkarze LZS'u oddali jednak zbyt łatwo, bez woli walki. W kadrze na ten mecz zabrakło kilku zawodników. Debiuty zaliczyło dwóch nowych/starych graczy. Kamil Filipski który 10 lat temu reprezentował przez dwa sezony nasze barwy, a jego ostatnim klubem w sezonie 2014/2015 była Brzoza Brzezówka oraz Tomasz Kosidło - wcześniej nie był zgłoszony do żadnego klubu.

Mimo aż tak wysokiej porażki, zespół LZS'u stworzył sobie w tym pojedynku trzy świetne szansę bramkowe. Pierwsza z nich już w 5 minucie meczu. Długie wybicie Pawła Kowala i zawahanie bramkarza i obrońców Avy mógł wykorzystać Krzysztof Rojowski ale nieznacznie pomylił się kierując piłkę do pustej bramki. Grądy wynik meczu otwierają w 18 minucie. Zamykający akcję Filip Smaś pakuje futbolówkę między słupki. Miejscowi jeszcze bardziej przycisnęli i zdobywają kolejne dwa gole. Najpierw po strzale Daniela Kotlarza piłka odbija się od poprzeczki, następnie od Pawła Kowala i pechowo wpada do bramki. Później sędzia odgwizduje rzut karny po faulu Piotra Łabuza i Filip Smaś pewnym strzałem podwyższa wynik. Rozpędzona Ava przed przerwą zdobywa jeszcze jednego gola autorstwa niepilnowanego w polu karnym Daniela Kotlarza.

W drugiej połowię pogodzeni z porażką mędrzechowianie nadal prezentują się fatalnie. W 48 minucie hat-tricka po zmieszaniu w polu karnym kompletuje Daniel Kotlarz. W 55 minucie gospodarze zdobywają jak się okazało już ostatniego gola w tym pojedynku. Do pustej bramki piłkę skierował zamykający akcję Łukasz Knapczyk. Do końca spotkania Grądy miały jeszcze kilka szans ale ich celowniki już nie był tak dobrze nastawione. Niebiesko-żółci powinni zdobyć przynajmniej gola honorowego ale nie potrafili wykorzystać nawet sytuacji sam na sam z 80 minuty kiedy to Krzysztof Rojowski i Mateusz Marzec za bardzo przekombinowali.

Derby wysoko przegrane i oddane bez walki. Trzeba się szybko podnieść bo czekają nas kolejne trudne mecze.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script