Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Zaległe mecze - 19.11

Mędrzechów - Luszo. 1:5
Dąbrovia II - Olesno 1:1
Zalipie - Ikar 7:1
Powiśle - Brzoza 0:4






Reklamy














Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Halowe Mistrzostwa Gminy" 15.02.2020


W sobotę 15.02 rozegrano Halowe Mistrzostwa Gminy Mędrzechów 2020. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn które rywalizowały systemem każdy z każdym - 10 minut jeden mecz.

Najlepsza z kompletem punktów okazała się Ava Grądy. Drugie miejsce zajęła Wójcina II wyprzedzając ostatecznie bilansem bramkowym pierwszy zespół Mędrzechowa. Drużyny z miejsc 1-3 nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami.

Wyniki, Tabela, Składy i Strzelcy
Mędrzechów I - Mędrzechów II 4:1
2x Woliński, Marzec, Bożek - Krupa

Wójcina I - Wójcina II 0:4
2x Bojdo, Curyło, Gałęziowski

Grądy - Wola Mędrzechowska 2:0
Wrona, Romanowski

Mędrzechów I - Wójcina I 1:0
Bożek

Mędrzechów II - Grądy 1:5
Krupa - 3x Romanowski, Pąk, K.Oracz

Wójcina II - Wola Mędrzechowska 4:1
2x Kaczkowski, Bojdo, Mach - Machaj

Mędrzechów I - Grądy 0:3
2x Romanowski, Wrona

Wójcina II - Mędrzechów II 6:1
3x Mach, Gałęziowski, Curyło, Bojdo - Krupa

Wola Mędrzechowska - Wójcina I 1:4
J. Sieradzki - Witaszek, Szlichta, W.Sieradzki, Gądek

Mędrzechów I - Wójcina II 2:2
Marzec, W.Ziętara - 2x Mach

Grądy - Wójcina I 1:0
Wrona

Mędrzechów II - Wola Mędrzechowska 2:3
Krupa, Rojowski - J.Sieradzki, Machaj, Krupa (sam)

Wójcina II - Grądy 0:2
Szuba, Romanowski

Mędrzechów I - Wola Mędrzechowska 4:2
2x Bożek, Łabuz, W.Ziętara - Trójniak, J.Sieradzki

Wójcina I - Mędrzechów II 1:2
W.Sieradzki - Krupa, Rachmaciej

Tabela
1. Grądy - 15 pkt. bramki: 13-1
2. Wójcina II - 10 pkt. bramki: 16-6
3. Mędrzechów I - 10 pkt. bramki: 11-8
4. Wójcina I - 3 pkt. bramki: 5-9
5. Mędrzechów II - 3 pkt. bramki: 7-21
6. Wola Mędrzechowska - 3 pkt. bramki: 7-16

Najlepsi strzelcy
7 bramek - Romanowski (Grądy)
6 bramek - Mach (Wójcina II)
5 bramek - Krupa (Mędrzechów II)
4 bramki - Bożek (Mędrzechów I), Bojdo (Wójcina II)

Składy
Grądy - Damian Oracz, Kamil Oracz, Dariusz Wrona, Paweł Pąk, Andrzej Szuba, Sebastian Romanowski.

Wójcina II - Szymon Szydło, Wojciech Gałęziowski, Sebastian Curyło, Wojciech Mach, Arkadiusz Bojdo, Arkadiusz Kaczkowski, Adrian Urbanik.

Mędrzechów I - Piotr Kaczor, Marcin Bożek, Mateusz Marzec, Piotr Łabuz, Dariusz Jasak, Zbigniew Ziętara, Wojciech Ziętara, Radosław Woliński.

Wójcina I - Michał Łopata, Marcin Gubernat, Artur Szlichta, Krystian Witaszek, Wiktor Sieradzki, Marcin Gądek, Mateusz Sieradzki.

Mędrzechów II - Konrad Czupryna, Grzegorz Zapała, Bartłomiej Krupa, Bartłomiej Rachmaciej, Bartosz Król, Krzysztof Rojowski, Łukasz Klara.

Wola Mędrzechowska - Jarosław Wadas, Ireneusz Bodziony, Marek Trójniak, Jacek Sierdzki


Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script