Ikar: Kamil Kijowski - Mariusz Kożuch, Marek Świerczek, Krzysztof Kijowski, Damian Nieroda - Daniel Stachura, Maksymilian Patoń (75' Adrian Wrzosek), Marcin Chłosta (66' Jakub Ptak), Mateusz Warzecha (46' Tomasz Dębosz) - Konrad Rogowski (61' Dominik Partyński), Dawid Pagos (46' Dominik Rzońca).

LZS: Krystian Broda - Grzegorz Jasak, Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Wojciech Ziętara - Bartłomiej Krupa, Marcin Bożek, Dawid Bańdo, Wojciech Starzyk (46' Jarosław Dynak ) - Piotr Kaczor, Damian Tryliński.

Paweł Gmyrek (Żabno)
Paweł Łachut
Grzegorz Burzec

Widzów: 120

Po dwóch z rzędu wygranych nasza drużyna tym razem musi przełknąć gorycz porażki. Sposób na LZS znalazł zawsze mocny Ikar Odporyszów. Do niedzielnego spotkania mędrzechowianie znów przystąpili w odmienionym składzie bez czterech zawodników którzy biegali po boisku tydzień temu. Zabrakło Radosława Wolińskiego (pauza za czerwoną kartkę), Łukasza Ziętary, Krystiana Witaszka czy Piotra Łabuza. Ponadto z różnych przyczyn na kolejnym meczu nie pojawili się Tomasz Tabor, Jacek Sieradzki i Jakub Kupiec. Jak się okazało koniec końców były to spore osłabienia które miały wpływ na ostateczny wynik w Odporyszowie.

Już pierwsze minuty pokazały, że ciężko będzie o zdobycz punktową na tym trudnym terenie który warto jednak przypomnieć udało się zdobyć rok temu. W 6 minucie centro-strzał Konrada Rogowskiego kompletnie zaskoczył awaryjnie stojącego między słupkami Krystiana Brodę który nie dość, że po raz pierwszy w sezonie pojawił się na meczu to musiał jeszcze bronić. Piłka wpadła mu za kołnierz i gospodarze prowadzili już 1:0. Zawodnicy Ikara w kolejnych minutach zmarnowali jeszcze trzy wyśmienite okazje przenosząc piłką nad poprzeczką bramki. Mędrzechowianie tylko sporadycznie znajdowali się pod polem karnym Kamila Kijowskiego. Najlepszą szansę na kwadrans przed końcem pierwszej połowy miał Piotr Kaczor ale uderzył nad "tyczką". Wydawało się, że mimo wyraźnej przewagi Odporyszów do przerwy prowadzić będzie jedną bramką lecz na 120 sekund przed gwizdkiem udało się im podwyższyć wynik. Składną akcję strzałem głową z kilku metrów sfinalizował Dawid Pagos.

Zamiast straty jednego gola, goście wychodząc na drugą połową mieli dużo trudniejsze zadanie tracąc aż dwie bramki do rywali. Po godzinie gry spotkanie znacznie się wyrównało i mędrzechowianie co raz częściej dochodzili do głosu w ofensywie. Czegoś jednak brakowało i nikt nie potrafił skierować futbolówki do siatki. Po raz trzeci tego dnia zrobili to natomiast gospodarze. W 78 minucie szybka kontra z prawej strony boiska, piłkę otrzymuje rezerwowy Adrian Wrzosek bez problemów kierując ją do siatki - 3:0. W tym momencie praktycznie było już po meczu ale mędrzechowianie walczyli do końca. Okazję na gola mieli Piotr Kaczor, Bartłomiej Krupa i Damian Tryliński któremu udało się zdobyć honorową bramkę w 85 minucie po błędach w defensywie Ikara. Dobra końcówka nie wystarczyła i pojedynek kończy się wygraną miejscowych którzy tego dnia byli po prostu lepsi.

Mimo, że to tylko A klasa jak pokazały ostatnie sezony nie da się punktować we wszystkich meczach. Tym bardziej, że nasza drużyna do każdego spotkania przystępuje w innym składzie - i to wydaje się w tym momencie największy problem. Jeśli kadra szybko się ustabilizuje, to wtedy o dobrą grę i punkty powinniśmy być spokojni.