Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Łęgovia zwalcowała LZS"
" Łęgovia Łęg Tarnowski - LZS Mędrzechów 7:1 (3:0) "Składy :
Łęgovia: Dominik Tryt - Łukasz Skowron, Bartłomiej Król, Kieć Piotr (65' Kacper Długoń) , Mróz Szymon (60' Konrad Bogusz)- Dominik Król, Bartłomiej Kotapka (60' Mateusz Pasierbek), Tomasz Ciurej (46' Maciej Witek) - Krystian Majka, Szymon Jachym (60' Tomasz Starzyk), Sebastian Tryt (60' Maksymilian Jurek).
Trener: Adrian Czyż

LZS: Kacper Kloc - Krystian Broda (55' Grzegorz Jasak), Zbigniew Ziętara, Szymon Tobiasz (60' Adrian Sępek), Wojciech Orszulak - Kacper Szajor, Marcin Bożek, Damian Salwa, Wojciech Ziętara - Kamil Filipski, Piotr Kaczor.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Bartłomiej Kotapka - 6 min
2:0 Szymon Jachym - 33 min
3:0 Szymon Jachym- 36 min
4:0 Szymon Jachym- 59 min
4:1 Piotr Kaczor - 63 min
5:1 Tomasz Starzyk - 80 min
6:1 Dominik Król - 81 min
7:1 Maksymilian Jurek - 90 min


Sędziowali :
Dawid Kogut (Żabno)
Mateusz Libera
Paweł Fido

Widzów: 80

Na pierwszy wyjazd na piękny stadion do Łęgu Tarnowskiego wybraliśmy się w podobnym składzie do meczu z Unią. W bramce Krystiana Brodę zastąpił 17-letni debiutant na tej pozycji Kacper Kloc. Zabrakło również Piotra Nowaka za którego zagrał w obronie 18-letni Wojciech Orszulak.

Łęgovia pokazała się ze świetnej strony. Grali bardzo ładnie piłką, dużo biegali i zmieniali często pozycję co kompletnie zaskakiwało słabo poruszających się tego dnia mędrzechowian. Miejscowi do przerwy strzelili trzy gole, a mogli więcej (słupek i kilka dobrych interwencji naszego golkipera). Goście z przodu praktycznie nie widoczni. Raz po rzucie rożnym minimalnie obok słupka głową trafił Piotr Kaczor.

W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie. Zawodnicy Łęgu Tarnowskiego nadal szturmowali bramkę LZS'u w której dwoił się i troił Kacper Kloc. Na dodatek z powodu kontuzji boisko musiało opuścić trzech naszych graczy, a że nie mieliśmy więcej zmian ostatni kwadrans musieliśmy grać w 10-tkę. Wcześniej jednak swojego trzeciego gola w lidze z dystansu zdobył Piotr Kaczor umieszczając futbolówkę pod poprzeczką. W ostatnich minutach Łęgovia wykorzystała dosadnie grę w przewadze i wygrała w okazałych rozmiarach.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Juniorzy Młodsi
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Żaki
Kadra
Wyniki
Strzelcy


Design by TSH , CSS script