Kacper Wąż (Żabno)
Paweł Magiera
Damian Ścibior

Widzów: 40

Nasza drużyna rundę rewanżową rozpoczęła najgorzej jak tylko mogła. Do Białej gdzie swoje mecze nadal rozgrywa Łęgovia, mędrzechowianie pojechali zaledwie w dziesiątkę. Zabrakło wielu zawodników z pola, oraz dwóch bramkarzy i między słupkami musiał stanąć Dariusz Jasak. Debiut w naszych barwach zaliczył Zbigniew Łos który poprzednio grał w Oleśnie (sezon 2017/2018).

Gospodarze widząc problemy LZS'u od razu ruszyli do zmasowanych ataków. Graczom z Łęgu Tarnowskiego wychodziło praktycznie wszystko. Po kwadransie gry i dwóch dobitkach Mateusza Pasierbka było już 2:0. Później trzeciego gola dołożył Dominik Król, a bezpośrednio z rzutu rożnego naszego golkipera po raz czwarty zaskoczył Maciej Witek. "Piątaka" tuż przed przerwą ustrzelił Sebastian Tryt. Jedyne zagrożenie mędrzechowian z przodu to niecelne próba Piotra Łabuza, oraz poprzeczka po uderzeniu Marcina Bożka z rzutu wolnego.

Drugie 45 minut już bardziej wyrównane. Łęgovia szybko za sprawą Łukasza Skowrona podwyższyła swoje prowadzenie ale później znacznie obniżyła loty. Pozwoliło to naszemu zespołowi zdobyć honorowe trafienie. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Piotr Kaczor który przymierzył w samo okienko bramki. W 87 minucie Kamil Skrabacz mijając Dariusza Jasaka i pakując piłkę do pustej bramki ustalił wynik tego pojedynku.

Fatalne rozpoczęcie rundy wiosennej w naszym wykonaniu. Pierwszy mecz to już historia i w poniedziałek przynajmniej kadrowo powinno być lepiej.