Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Słabe rozpoczęcie wiosny"
" Łęgovia Łęg Tarnowski - LZS Mędrzechów 6:0 (1:0) "Składy :
Łęgovia: Ireneusz Skrabacz - Wojciech Skrabacz, Piotr Kieć, Łukasz Skowron, Maciej Witek (46' Tomasz Ciurej) - Konrad Bogusz (75' Michał Jurek), Dominik Król, Sebastian Tryt (70' Bartłomiej Kotapka), Szymon Jachym (70' Łukasz Kotapka) - Kamil Skrabacz (70' Szymon Mróz), Maksymilian Jurek.
Trener: Łukasz Kotapka

LZS: Krystian Broda - Wojciech Ziętara, Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Radosław Woliński - Szymon Tobiasz, Zbigniew Łos, Tomasz Tabor, Mateusz Marzec - Piotr Kaczor.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Dominik Król - 34 min
2:0 Sebastian Tryt - 55 min
3:0 Łukasz Skowron - 57 min (rzut karny)
4:0 Maksymilian Jurek - 67 min
5:0 Łukasz Kotapka - 71 min
6:0 Maksymilian Jurek - 77 min


Sędziowali :
Arbitrzy z Tarnowa

Widzów: 100

W Łęgu Tarnowskim doczekali się wreszcie stadionu z prawdziwego zdarzenia z równą murawą, trybunami i zapleczem. Miejscowa drużyna miała powody do podwójnego świętowania bo okazale pokonała borykający się z ogromnymi problemami kadrowymi nasz zespół.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiego pogromu. Mędrzechowianie długo się bronili, a przy lepszej skuteczności mogli nawet wyjść na prowadzenie. W 30 minucie świetnej szansy nie wykorzystał jednak Piotr Kaczor który z kilku metrów trafił prosto w Ireneusza Skrabacza. Okazja ta zemściła się w 34 minucie kiedy to Dominik Król precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego. Do przerwy 1:0.

Po zmianie stron zarysowała się już znacząca przewaga Łęgovii. Mędrzechowianie z minuty na minutę opadali z sił co bezlitośnie wykorzystali przeciwnicy. Sebastian Tryt, Łukasz Skowron z rzutu karnego, Łukasz Kotapka i 2x Maksymilian Jurek pokonali stojącego między słupkami Krystiana Brodę. Spotkanie zakończyło się wiec okazałym zwycięstwem graczy z Łęgu Tarnowskiego.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script