Łukovia: Dominik Marcinek - Rafał Jurek, Łukasz Domagała, Krzysztof Gdowski (55' Bartłomiej Czosnyka), Bartłomiej Schab - Karol Kopiński, Alan Till (46' Jakub Kuczera), Szymon Starzycki, Dawid Zych - Sebastian Wałaszek, Andrzej Wałaszek (77' Jan Kostyrzewski).

LZS: Jarosław Dynak - Radosław Woliński, Zbigniew Ziętara (22' Krystian Broda), Dariusz Jasak, Grzegorz Jasak - Wojciech Ziętara, Wojciech Garbarz, Mateusz Marzec, Marcin Bożek, Paweł Świętochowski - Piotr Kaczor.

4:2 Karol Kopiński - 73 min

Tomasz Pilarski (Tarnów)
?????? ???????

Widzów: 40

Łukovia to solidny zespół który w tym sezonie będąc w cieniu drużyn walczących o awans, może jeszcze zaatakować "zza zasłony" i zamieszać w ścisłej czołówce. W zupełnie innej sytuacji znajduje się obecnie drużyna Mędrzechowa. Wyjazdy, kontuzje czy sytuacja epidemiologiczna zdziesiątkowała naszą kadrę. Do Łukowej pojechaliśmy tylko w 12 osobowym składzie z jednym, nowym debiutującym zawodnikiem. 30 letni Wojciech Garbarz kilka lat temu reprezentował LZS Olesno. Aktualnie mieszka w Mędrzechowie i zdecydował się wzmocnić nasz zespół.

Już pierwsze minuty pokazały, że to gospodarze będą dużo groźniejsi. W 10 minucie składna akcja lewą stroną i Sebastian Wałaszek płaskim strzałem pokonuje Jarosława Dynaka. 3 minuty później nasz bramkarz kapituluje po raz drugi kiedy to błąd w rozegraniu obrońców LZS'u ostatecznie wykorzystuje Karol Kopiński. Na dodatek od 22 minuty mędrzechowianie musieli zmienić swoje ustawienie bo z powodu kontuzji boisko opuścił Zbigniew Ziętara. Miejscowi nadal atakowali seryjnie marnując bardzo dobre sytuacje. Zemściło się to w 32 minucie kiedy to strzałem z dystansu źle ustawionego Dominika Marcinka zaskoczył debiutant - Wojciech Garbarz. Do przerwy mimo wyraźnej przewagi skromne prowadzenie Łukowej.

Po zmianie stron nadal bardziej atakowali miejscowi. W 53 minucie pięknym technicznym strzałem popisał się Andrzej Wałaszek i było 3:1. Mędrzechowianie nie załamali się i chwile później po raz drugi złapali kontakt. Tym razem po uderzeniu Mateusza Marca z 20 metrów i rykoszecie piłka wpadła tuż obok słupka - 3:2. Łukovia długo biła głową w mur. W zdobyciu kolejnej bramki znacząco pomogli jej Jarosław Dynak i Radosław Woliński. W 73 minucie gospodarze mieli rzut wolny na środku boiska. Karol Kopiński zauważył źle ustawionych zawodników gości i oddał nie sygnalizowany strzał. Nasz stoper przepuścił piłkę która kompletnie zaskoczyła bramkarza LZS'u i pechowo wpadła ostatecznie do siatki. Wynik już do końca nie uległ zmianie.

Trudny mecz który nie układał się po myśli mędrzechowian. Mimo to, wynik w pewnym momencie był całkiem niezły ale to rywale zainkasowali 3 punkty.