Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Porazka w deszczu"
" Łukovia Łukowa - LZS Mędrzechów 3:1 (1:0) "Składy :
Łukovia: Michał Pęcek - Łukasz Domagała, Bartłomiej Czosnyka, Łukasz Czosnyka, Mirosław Padło (75' Tomasz Frączek) - Karol Kopiński (60' Krzysztof Gdowski), Bartłomiej Schab, Maciej Smagacz, Krystian Schab (78' Jan Kostyrzewski) - Artur Radoń, Sebastian Wałaszek.
Trener: Maciej Smagacz

LZS: Paweł Kowal - Grzegorz Jasak, Dariusz Jasak, Zbigniew Ziętara, Krystian Broda - Wojciech Ziętara, Jacek Sieradzki, Marcin Bożek, Radosław Woliński, Piotr Łabuz - Piotr Kaczor.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Krystian Schab - 20 min
2:0 Maciej Smagacz - 56 min
3:0 Sebastian Wałaszek - 65 min
3:1 Piotr Kaczor - 68 min

Sędziowali :
Mariusz Świętek (Żabno)
Paweł Gmyrek
Rafał Łoś


Widzów: 30

Nie udał się wyjazd do Łukowej na mecz z jakby nie patrzeć spadkowiczem z ligi okręgowej. Do tego spotkania nasza drużyna przystąpiła tylko w 11-sto osobowym składzie. Zabrakło Tomasza Tabora, Arkadiusza Cieśli czy Bartłomieja Krupy.

Spotkanie rozgrywano w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Murawa była grząska i piłkę nie jednokrotnie ciężko było opanować. Na dodatek cały czas z nieba padał deszcz. Łukovia w 15 minucie mogła wyjść na prowadzenie ale Wojciech Ziętara wybił piłkę z linii bramkowej. W 20 minucie gospodarze dopięli swego. Po akcji z prawej strony do siatki trafia Krystian Schab. Mędrzechowianie najgroźniejszą okazję stworzyli sobie w 32 minucie. Wtedy to Piotr Łabuz otrzymał podanie od Dariusza Jasaka, przegrał on jednak pojedynek sam na sam z Michałem Pęcakiem. Do przerwy 1:0.

Po zmianie stron gospodarze szybko podwyższyli swoje prowadzenie. Do siatki tym razem trafił Maciej Smagacz. Na dodatek nasza drużyna ostatnie pół godziny musiała grać w dziesiątkę bo z boiska zszedł Jacek Sieradzki. Łukovia grę w przewadze wykorzystała bardzo szybko bo 5 minut później. Gola zdobył Sebastian Wałaszek choć wydawało się, że był on na kilku metrowym spalonym. W 68 minucie piękną akcję od własnej bramki przeprowadził nasz zespół. Po kilku szybkich podaniach z futbolówką w pole karne wpadł Piotr Łabuz, zagrał do Wojciecha Ziętary, ten idealnie wyłożył ją na 10 metr gdzie nabiegający Piotr Kaczor uderzył obok bramkarza. Później nadal atakowała Łukowa ale bardzo dobrze w bramce spisywał się Paweł Kowal który był tego dnia pewnym punktem naszej drużyny. Goście kontakt mogli złapać w 85 minucie ale Piotr Kaczor zmarnował doskonałą okazję. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.

Łukovia nie była jakimś strasznie wymagającym rywalem ale na naszą drużynę przeciętna gra wystarczyła.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script