Tomasz Wnęk (Żabno)
Damian Ścibior
Paweł Sieczkowski

Widzów: 30

Najsłabszy mecz naszej drużyny w tym sezonie. Mimo tego, że rywalem była ostatnia drużyna w tabeli. Rok temu dostaliśmy lanie w Biskupicach Radłowskich przegrywając 7:3, w środę podobnie to wyglądało na stadionie w Mędrzechowie. Znów na meczu pojawiło się ledwo 12 zawodników.

Od początku do końca Olimpia nękała naszą defensywę. Mnóstwo pracy między słupkami mieli Jarosław Dynak oraz broniący ostatnie 20 minut Łukasz Ziętara. Do przerwy najniższy wymiar kary i 0:3 dla przyjezdnych.

Nic nie pomogła przerwa na odpoczynek bo nadal atakowali bardzo dobrze dysponowani piłkarze z Biskupic Radłowskich. Po godzinie gry było już 0:6 i wtedy "coś ruszyło" w szeregach miejscowych. Rozmiary porażki zmniejszyli Wojciech Ziętara (strzał z 17 metrów) i Marcin Bożek (uderzenie nad murem z rzutu wolnego). Ostatni cios zadał Marcel Kurtyka i spotkanie zakończyło się pogromem.

Wynik pokazuje jak wyglądało spotkanie które ambitnie grający gracze Olimpii mogli wygrać jeszcze wyżej.