LZS: Paweł Kowal - Grzegorz Jasak, Zbigniew Ziętara (30' Socha Maciej), Radosław Woliński, Michał Sieradzki - Dawid Bańdo, Jakub Kupiec, Marcin Bożek (80' Krystian Broda), Wojciech Woliński - Piotr Kaczor (70' Mateusz Machaj), Adam Sieradzki.

Powiśle: Damian Oracz - Dawid Curyło, Dawid Dragan, Andrzej Szuba, Michał Michalczewski - Grzegorz Olearczyk, Mateusz Marzec (68' Krzysztof Buzon), Łukasz Wójcik, Lesław Pytka - Krzysztof Tomasiewicz (85' Stanisław Kaczówka), Damian Chwałek.

Jarosław Wroński (Żabno)
Mateusz Stolarz
Michał Wojnarowski

Widzów: 50

Nadal nie potrafimy przełamać się w lidze i pokonać lokalnego rywala z Bolesławia. Okazja do tego była w sobotę bo Powiśle nie zaprezentowało jakiegoś mega dobrego futbolu ale na słabo dysponowanych tego dnia mędrzechowian to w zupełności wystarczyło. Po raz kolejny nie popisali się sędziowie którzy przyjechali, wzięli pieniądze i z uśmiechami na twarzy wrócili do Tarnowa. Wszystko by było ok gdyby nie kontrowersyjne decyzję arbitrów które nie jednokrotnie denerwowały zawodników LZS'u.

Goście bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Już w 2 minucie aktywny na prawym skrzydle Lesław Pytka przebiegł pół boiska, wyłożył piłkę Damianowi Chwałkowi, a ten wiedział już co z nią zrobić 0:1. Mędrzechowianie próbowali szybko odpowiedzieć, a Powiśle nastawione na grę z kontry regularnie wyprowadzało bardzo groźne akcję. W 10 minucie w doskonałej sytuacji fatalnie pudłuje Krzysztof Tomasiewicz. W 14 minucie na strzał mógł zdecydować się Dawid Bańdo ale zbyt długo zwlekał i ostatecznie zblokowali go defensorzy. Nasza drużyna próbowała zagrozić bramce Damiana Oracza zagrywając prostopadłe piłki między obrońców. Po kilku takich próbach w 19 minucie wreszcie udało się wyrównać. Marcin Bożek podaje do Adama Sieradzkiego, a nasz najlepszy strzelec pakuje futbolówkę do siatki. W 28 minucie Powiśle, a dokładniej Damian Chwałek spożytkował podanie od Mateusz Marca i znów Mędrzechów musi odrabiać straty. Na dodatek w 30 minucie boisko z powodu kontuzji musi opuścić Zbigniew Ziętara którego zmienia Maciej Socha. Nasz rezerwowy bardzo szybko mógł się wpisać na listę strzelców ale po centrze z rzutu rożnego i uderzeniu głową piłka trafia w poprzeczkę. W 35 minucie fatalny błąd sędziego bocznego - Michała Wojnarowskiego który pokazał spalonego. Tyle tylko, że będący w sytuacji sam na sam Adam Sieradzki wybiegał zza pleców obrońców. Widzieli to wszyscy na stadionie oprócz sędziego asystenta który swoją drogą dwa tygodnie temu już dał popis w Woli Radłowskiej. Zamiast wyrównania kontra gości i Łukasz Wójcik precyzyjnym strzałem z 17 metrów podwyższa wynik. Gola kontaktowego tuż przed przerwą mógł zdobyć Wojciech Woliński, lecz po jego uderzeniu piłka otarła się o słupek.

Druga część meczu nadal bardzo ciekawa. Dużej przy piłce przytrzymywali się gospodarze ale to Powiśle konsekwentnie grając z kontry miało lepsze sytuacje. W 48 minucie swojego trzeciego gola mógł zdobyć Damian Chwałek ale przegrał pojedynek sam na sam z Pawłem Kowalem. W 49 minucie przed kolejną szansą staną Adam Sieradzki strzelając jednak nad poprzeczką. Minuty leciały a na tablicy wyników nadal bez zmian. Dopiero w 82 minucie pada kolejna bramka. Długie podanie przechodzi przez naszą obrońe. Do piłki dopada nękający nas Damian Chwałek który szczęśliwie mija naszego bramkarza i kieruje futbolówkę do pustej bramki. Ostatecznie więcej goli już nie padło choć okazji w drugiej połowię było bardzo wiele.

Nie udaje się zapunktować z Bolesławiem. Na dodatek wygląda na to, że naszą drużynę dopadł kryzys. W pięciu ostatnich meczach zdobyliśmy tylko 1 punkt. Okazja na przerwanie złej passy będzie za tydzień w Biskupicach Radłowskich.