LKS: Jakub Kalisz - Sławomir Tomala, Paweł Janus, Grzegorz Kalisz (63' Bartłomiej Skoczylas), Miłosz Cygan - Marcin Baruch (63' Arkadiusz Wielgus), Krzysztof Krauze, Daniel Kiełbasa, Daniel Kajpust - Gabriel Kiełbasa (46' Radosław Kiełbasa), Piotr Wielgus.

Mateusz Libera (Żabno)
Dawid Kogut
Jakub Magiera

Widzów: 50

Sprawdził się czarny scenariusz którego chyba nikt nie brał pod uwagę. Nasza drużyna w 15 ligowych meczach nie zdobyła nawet 1 punktu. Ostatnią okazją na zmianę tych katastrofalnych statystyk był sobotni pojedynek z Nową Jastrząbką. Niestety zawiodła skuteczność i mecz zakończył się wysoką porażką.

Jak praktycznie w większości spotkań w tym sezonie bywało to rywale otwierają wynik. W 13 minucie Marcin Baruch zamykał akcję z lewej strony i oddaje strzał po ziemi. Piłkę zmierzającą do pustej bramki próbował jeszcze wybijać Radosław Woliński ale trafił w słupek i futbolówka odbijając się od niego wpadła do siatki. Chwile potem na 0:2 podwyższył strzałem z woleja Piotr Wielgus. W 24 minucie do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Adama Sieradzkiego podawał Piotr Kaczor ale nasz napastnik przekombinował i ostatecznie gola kontaktowego nikt nie zobaczył. Skuteczni byli za to goście. W 28 minucie po stracie Grzegorza Zapały rezultat powiększył Piotr Wielgus. Kilkadziesiąt sekund przed przerwą w polu karnym faulowany był Piotr Kaczor i arbiter odgwizdał rzut karny. Słabej jakości uderzenie Wojciecha Ziętary w środek bramki obronił jednak Jakub Kalisz. Po 45 minutach pewne prowadzenie przyjezdnych.

W drugiej połowię nasza drużyna miała jeszcze więcej okazji strzeleckich i nadal raziła nieskutecznością. Bohaterem Nowej Jastrząbki został młody bramkarz który trzykrotnie wygrywał pojedynki sam na sam z Adamem Sieradzkim, Bartłomiejem Rachmaciejem i Piotrem Kaczorem oraz w samej końcówce w fenomenalnym stylu sparował uderzenie Mateusza Marca na poprzeczkę. Marzec trafił do siatki chwile wcześniej popisując się pięknym strzałem w samo okienko bramki. Nie wiele to jednak dało bo szybko odpowiedział Krzysztof Krauze, a w ostatniej minucie wynik spotkania ustalił Daniel Kajpust.

Runda jesienna sezonu 2019/2020 to już przeszłość. Teraz trzeba zabrać się do pracy w przerwie zimowej by zakończyć serię porażek jak najszybciej na wiosnę.