LZS: Dariusz Jasak - Grzegorz Jasak, Zbigniew Ziętara, Radosław Woliński, Wojciech Ziętara - Bartłomiej Krupa, Dawid Bańdo, Marcin Bożek, Wojciech Starzyk - Jacek Sieradzki, Piotr Kaczor.

Dunajec: Kamil Wytrwał - Krzysztof Leśniak, Błażej Jachym, Mateusz Pudełko, Szymon Kozak - Sebastian Goryl, Kamil Gierczyński, Piotr Nogaś, Daniel Tomasiewicz - Krzysztof Kuczek (70' Mateusz Lustofin), Maksymilian Woźniak (85' Mateusz Szułakiewicz).

Rafał Gnutek (Bochnia)
Kamil Nawrocki
Dawid Machaj

Widzów: 60

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nasza drużyna znów przystąpiła do ligowego starcia w osłabionym składzie. Nie da się wygrywać meczów grając co tydzień w innym zestawieniu i to na dodatek kolejny raz bez ani jednego zawodnika rezerwowego. Z różnych przyczyn w sobotę zabrakło: Piotra Łabuza, Damiana Trylińskiego, Tomasza Tabora, Łukasza Ziętary, Krystiana Brody czy Krystiana Witaszka. Dunajec potrafił wykorzystać słabość mędrzechowian i w drugiej połowię przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Porażka boli tym bardziej, że Konary to zespół który od lat nam "leżał". Na 10 ostatnich pojedynków z tym rywalem aż sześciokrotnie wygrywaliśmy, dwa razy padł remis i tylko dwukrotnie wygrał Dunajec. Po sobotnim starciu te statystyki polepszyli sobie piłkarze z Gminy Żabno.

Pierwsza połowa nie była porywistym widowiskiem. Sytuacje bramkowe obydwu drużyn policzyć można było na palcach u jednej ręki. Najlepszą szansę na gola stworzył sobie zespół LZS'u. W 25 minucie po kontrze Jacek Sieradzki zagrał do Piotra Kaczora ten przebiegł kilka metrów jednak uderzył niecelnie i piłka ocierając słupek opuściła plac gry. Goście byli groźni po dośrodkowaniach z boku boiska oraz próbowali strzałów zza pola karnego lecz raz pewnie, a kolejny "na raty" radził sobie z nimi Dariusz Jasak. Z obsadą bramki w tym sezonie mamy największy problem, dwa tygodnie temu bronił Łukasz Ziętara, tydzień temu Krystian Broda, a w sobotę awaryjnie Dariusz Jasak. Do przerwy nie wiele się działo i kibice nie obejrzeli bramek.

W drugiej połowie z minuty na minutę lepiej prezentowali się piłkarze Dunajca. Mędrzechowianie wyraźnie zaczęli opadać z sił co systematycznie wykorzystali przyjezdni. W 49 minucie w polu karnym piłkę otrzymał Maksymilian Woźniak i w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania. 10 minut było już 0:2 kiedy to z wydawać by się mogło niezbyt groźnym strzałem z dystansu nie poradził sobie Dariusz Jasak i piłka odbiła się wprost pod nogi Piotra Nogasia, a ten wiedział już co z nią zrobić. Goście podbudowani swoją przewagą nadal stwarzali zagrożenie pod bramką LZS'u. W 65 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Daniel Tomasiewicz huknął z woleja nie dają szans na interwencje golkiperowi miejscowych. Iskierka nadziei dla kompletnie nie obecnych z przodu mędrzechowian przyszła w 68 minucie. Wtedy to Radosław Woliński wypatrzył świetnym podaniem wbiegającego w pole karne Wojciecha Ziętarę, a ten równie dobrze sfinalizował cała akcję strzałem przy słupku - 1:3. Na więcej w ofensywie nasz zespół nie było już jednak stać. Konary dołożyły za to jeszcze jednego gola w końcówce meczu. Drugie trafienie zaliczył Maksymilian Woźniak wykorzystując okazję sam na sam. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 1:4

W drugiej połowię naszym graczom wyraźnie zabrakło sił i drugi raz z rzędu to rywale zgarniają komplet punktów. Za tydzień kolejny trudny mecz w Brzezówce, lecz jak to w piłce bywa wszystko jest możliwe i wcale nie wykluczone, że uda się pokonać tamtejszy zespół.