" LZS Mędrzechów - Dunajec Konary 0:4 (0:2) "

LZS: Konrad Czupryna - Dominik Kiljan, Zbigniew Ziętara, Tomasz Tabor, Wojciech Ziętara (80' Maciej Tobiasz) - Bartłomiej Krupa (68' Wojciech Orszulak), Mateusz Marzec, Mateusz Gabiga, Grzegorz Zapała (46' Łukasz Klara) - Piotr Kaczor, Radosław Woliński.

Dunajec: Kamil Wytrwał - Mateusz Pudełko, Szymon Kozak, Mateusz Kolbuch (85' Mateusz Lustofin), Dariusz Cholewa - Piotr Nogaś, Daniel Tomasiewicz, Tomasz Żelazo (20' Krzysztof Leśniak), Patryk Miękina - Daniel Zych (75' Krzysztof Kuczek), Seweryn Nagórzański (90' Krzysztof Szpliski)

Kacper Wąż (Żabno)
Michał Witek
Grzegorz Mosio

Widzów: 50

To już 7 porażka z rzędu naszej drużyny. Jedyny plus, że dostajemy tylko 4 bramki co w porównaniu z poprzednimi meczami jest jakimś progresem. Niestety nadal mamy problemy ze stwarzaniem sytuacji pod bramką rywali, a gdy one już się zdarzają to brakuje skuteczności. Jeśli chodzi o skład, to całe 90 minut z Dunajcem po boisku biegał sprowadzony z Dąbrówek Breńskich 19-letni Dominik Kiljan. Na ostatnie minuty pojawił się też 17-letni Maciej Tobiasz. Jak przemeblowany został nasz zespół w tym sezonie niech świadczy fakt, że byli oni ósmym i dziewiątym zawodnikiem którzy zadebiutowali w tym sezonie w naszych barwach. W składzie na ten mecz pojawił się też Mateusz Gabiga ale wzmocnił on nas tylko jednorazowo bo znowu wyjechał za granicę.

Powoli tradycją staje się, że mędrzechowianie tracą pierwszą bramkę w początkowej fazie meczu. Z Konarami stało się tak już w 3 minucie. Wtedy to Daniel Tomasiewicz płaskim strzałem z rzutu wolnego zaskoczył naszego nowicjusza w bramce - Konrada Czuprynę. Kilka minut później z błędu golkipera LZS'u mógł skorzystać inny z gości ale nie trafił do pustej bramki. Później gra nieco się wyrównała choć oczywiście cały czas przewagę mieli przyjezdni. Po raz drugi udokumentowali ją w 26 minucie kiedy to rzut karny po zagraniu ręką na gola zamienił ponownie Daniel Tomasiewicz. Do przerwy 0:2.

Między 46, a 65 minutą nasza drużyna zagrała chyba najlepiej w ostatnim miesiącu. Co najważniejsze wreszcie udało się dojść do sytuacji bramkowych. Najlepszej w 60 minucie nie wykorzystał Piotr Kaczor który dostał podanie od Radosława Wolińskiego ale mając przed sobą już tylko bramkarza uderzył minimalnie obok słupka. Ostatni kwadrans to już dominacja Dunajca. Ich zawodnicy ostrzeliwali najpierw słupek i poprzeczkę aż w końcu odpowiedzialność za strzelanie kolejnych dwóch bramek wziął Seweryn Nagórzański wykorzystując błędy w ustawieniu naszych zawodników .

Siódma porażka naszego zespołu stała się wiec faktem. O przełamanie będzie nadal ciężko bo przed nami teraz pojedynki z głównymi faworytami do awansu - Brzozą Brzezówka i LUKS Wola Radłowska.