LZS: Łukasz Ziętara - Dariusz Jasak, Radosław Woliński, Jarosław Dynak, Grzegorz Jasak - Krystian Witaszek (78' Tomasz Dynak), Jakub Kupiec (70' Krystian Broda), Marcin Bożek, Wojciech Woliński - Piotr Kaczor, Adam Sieradzki.

LKS: Patryk Chrabąszcz - Wojciech Kmieć, Andrzej Irla, Mateusz Malec, Adam Stelmach (60' Dominik Posłuszny) - Bartłomiej Żurawski (75' Jacek Cudak), Konrad Żurawski, Marcin Marszałek, Bartosz Banaś - Tomasz Laskowski, Józef Marszałek.

Mariusz Świętek (Żabno)
Michał Przydział
Sebastian Kieć

Widzów: 80

W słabym stylu weszli nasi zawodnicy w nowy sezon. Drużyna Luszowic nie pokazała nic wielkiego, a mimo to zdecydowanie za łatwo wywiozła z Mędrzechowa trzy punkty. Oprócz graczy przebywających aktualnie za granicą brakowało również pauzujących za kartki jeszcze z poprzedniego sezonu Wojciecha i Zbigniewa Ziętarów oraz Wojciecha Foszcza.

W początkowej fazie meczu lepiej prezentowali się goście którzy bardzo szybko wypracowali sobie dwubramkową zaliczkę. Przechodzili oni pod naszą bramkę prostymi sposobami. Długa piłka kierowana była do szybkiego Józefa Marszałka z którym tego dnia nie za bardzo radzili sobie defensorzy LZS'u. Zarówno w 15 jak i 17 minucie wykorzystał on złe ustawienie linii obrony i pewnymi strzałami kierował piłkę do siatki. Od tego momentu przewagę osiągnęli gospodarze, a przyjezdni bardzo groźnie kontrowali. Mimo większego posiadania piłki nie udało się stworzyć ani jednej składnej akcji. Bramce strzeżonej przez Patryka Chrabąszcza udawało się jedynie zagrozić po rzutach rożnych. Najbliżej zdobycia gola byli Piotr Kaczor - w zamieszaniu posłał futbolówkę obok słupka, oraz Jakub Kupiec który bezpośrednio z narożnika boiska trafił w poprzeczkę. Do przerwy 0:2 dla Luszowic i nic nie zapowiadało żeby w drugiej połowię gra LZS'u się poprawiła.

I niestety miejscowi po 15 minutowej przerwie prezentowali bardzo podobny styl. Dużo bardziej konkretniejsi w ofensywie byli zawodnicy z Gminy Radgoszcz. W 63 minucie głupia strata przed polem karnym. Podanie od Wojciecha Kmiecia otrzymuje Marcin Marszałek który pod rękoma Łukasza Ziętary podwyższa wynik na 0:3. Dopiero na kwadrans przed końcowym gwizdkiem mędrzechowianie zaczęli poważniej zagrażać bramce LKS'u. Swoją świetną sytuacje miał Adam Sieradzki który po podaniu od Radosława Wolińskiego wyszedł sam na sam z bramkarzem. Niestety włożył zbyt dużo siły w próbę lobowania i pika trafiła tylko w poprzeczkę. W 84 minucie znów po akcji tej samej dwójki pada upragniona bramka. Rywali zaskoczył R.Woliński który bardzo szybko dośrodkował z rzutu wolnego, a dobrze ustawiony A.Sieradzki strzałem głową pokonał bramkarza. Mędrzechowianie chwile potem sprawili, że końcówka była bardzo nerwowa. Wrzutka Wojciecha Wolińskiego z rzutu rożnego i Jarosław Dynak uderzeniem głową zdobywa gola kontaktowego. Sędzia przedłużył ten pojedynek o trzy minuty w których to jednak tylko Luszowice mogły jeszcze zmienić wynik. Tym razem nie popisał się Józef Marszałek który najpierw trafił w poprzeczkę, a chwile potem minął bramkarza i z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

W pierwszym ligowym meczu zabrakło walki i zaangażowania. Goście w tych elementach prezentowali się lepiej i mimo tego, że piłkarsko nie byli wyraźnie mocniejsi to dzięki prostemu graniu wypunktowali zespół LZS'u.