Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Słabizna..."
" LZS Mędrzechów - LKS Luszowice 1:7 (0:3) "Składy :
LZS: Radosław Woliński - Wojciech Orszulak (75' Patryk Kowalczyk), Tomasz Tabor, Zbigniew Ziętara, Wojciech Ziętara - Adam Sieradzki, Łukasz Klara, Mateusz Marzec, Piotr Kaczor - Bartłomiej Rachmaciej (46' Jacek Sieradzki) Krzysztof Rojowski.
Trener: Radosław Woliński

LKS: Patryk Chrabąszcz - Arkadiusz Frąc, Kamil Drożdżowski, Józef Niemczua, Paweł Madura - Adrian Fedorowicz, Tomasz Laskowski (70' Tomasz Cudak), Marcin Marszałek, Karol Żurawski - Kamil Marszałek, Mateusz Malec.
Trener: Marcin Marszałek

Bramki:
0:1 Tomasz Laskowski - 10 min
0:2 Mateusz Malec - 32 min
0:3 Mateusz Malec - 42 min
0:4 Kamil Marszałek - 48 min
0:5 Tomasz Laskowski - 60 min
0:6 Marcin Marszałek - 70 min
1:6 Jacek Sieradzki - 86 min
1:7 Mateusz Malec - 88 min

Sędziowali :
Paweł Gmyrek (Żabno)
Tomasz Wnęk
Paweł Sieczkowski


Widzów: 50

Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz na własnym stadionie w nowym sezonie. Niestety już przed spotkaniem wiadomo było, że nasza drużyna będzie miała problem z uzbieraniem składu. Kontuzje po meczu w Grądach wykluczyły bowiem z gry bramkarza - Jarosława Dynaka, Piotra Łabuza czy Mateusza Sieradzkiego. Nieobecny był też Konrad Czupryna. W związku z zaistniałą sytuacją w pierwszym składzie wyszli 16-latkowie: Bartłomiej Rachmaciej i Wojciech Orszulak. Dołączyli oni do grona młodych zawodników którzy w ciągu tygodnia zaliczyli debiut w seniorach. Ponadto z ławki weszli Jacek Sieradzki i Patryk Kowalczyk. W związku z ogromnym problemem dotyczącym obsady bramki między słupkami po raz pierwszy w swojej karierze zmuszony był stanąć Radosław Woliński.

Występ mędrzechowian tego dnia wyglądał tragicznie. Młodzi zawodnicy nie mogli sobie poradzić, a doświadczeni gracze na których powinna opierać się gra również zawodzili. W pierwszej połowię gospodarze stworzyli sobie tylko jedną wartą odnotowania sytuację. Jeszcze przy wyniku 0:0 Krzysztof Rojowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam uderzając obok słupka. Później do strzelania przystąpili goście którzy do przerwy prowadzili 0:3.

Po zmianie stron sytuacja nie uległa zmianie, można nawet powiedzieć, że Luszowice osiągnęły jeszcze większą przewagę i systematycznie dobijały grających na stojąco mędrzechowian. Honorowego gola dla LZS'u po indywidualnej akcji zdobył Jacek Sieradzki.

Wszyscy muszą zapomnieć o tym kompromitującym meczu. Po intensywnym tygodniu teraz czeka nas tygodniowa przerwa która powinna pozytywnie wpłynąć na całą drużynę grającą tak fatalnie w sobotnim blamażu . Kolejny mecz to pojedynek wyjazdowy w Zalipiu.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script