Paweł Gmyrek (Żabno)
Tomasz Wnęk
Paweł Sieczkowski

Widzów: 50

Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz na własnym stadionie w nowym sezonie. Niestety już przed spotkaniem wiadomo było, że nasza drużyna będzie miała problem z uzbieraniem składu. Kontuzje po meczu w Grądach wykluczyły bowiem z gry bramkarza - Jarosława Dynaka, Piotra Łabuza czy Mateusza Sieradzkiego. Nieobecny był też Konrad Czupryna. W związku z zaistniałą sytuacją w pierwszym składzie wyszli 16-latkowie: Bartłomiej Rachmaciej i Wojciech Orszulak. Dołączyli oni do grona młodych zawodników którzy w ciągu tygodnia zaliczyli debiut w seniorach. Ponadto z ławki weszli Jacek Sieradzki i Patryk Kowalczyk. W związku z ogromnym problemem dotyczącym obsady bramki między słupkami po raz pierwszy w swojej karierze zmuszony był stanąć Radosław Woliński.

Występ mędrzechowian tego dnia wyglądał tragicznie. Młodzi zawodnicy nie mogli sobie poradzić, a doświadczeni gracze na których powinna opierać się gra również zawodzili. W pierwszej połowię gospodarze stworzyli sobie tylko jedną wartą odnotowania sytuację. Jeszcze przy wyniku 0:0 Krzysztof Rojowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam uderzając obok słupka. Później do strzelania przystąpili goście którzy do przerwy prowadzili 0:3.

Po zmianie stron sytuacja nie uległa zmianie, można nawet powiedzieć, że Luszowice osiągnęły jeszcze większą przewagę i systematycznie dobijały grających na stojąco mędrzechowian. Honorowego gola dla LZS'u po indywidualnej akcji zdobył Jacek Sieradzki.

Wszyscy muszą zapomnieć o tym kompromitującym meczu. Po intensywnym tygodniu teraz czeka nas tygodniowa przerwa która powinna pozytywnie wpłynąć na całą drużynę grającą tak fatalnie w sobotnim blamażu . Kolejny mecz to pojedynek wyjazdowy w Zalipiu.