LZS: Łukasz Ziętara - Grzegorz Jasak, Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Paweł Świętochowski (55' Grzegorz Zapała) - Piotr Łabuz (46' Bartłomiej Krupa), Mateusz Marzec, Marcin Bożek, Zbigniew Łos, Krystian Broda (79' Jarosław Dynak) - Radosław Woliński.

LKS: Patryk Chrabąszcz - Andrzej Irla, Kamil Moździeż, Wojciech Kmieć, Kamil Drożdżowski (76' Jakub Ogorzelec) - Marcin Marszałek, Wojciech Laskowski (70' Dominik Posłuszny), Krystian Bator, Kamil Marszałek - Krystian Drożdżowski, Tomasz Laskowski.

0:1 Wojciech Kmieć (rzut karny) - 20 min

Mateusz Libera
Grzegorz Smolik

Widzów: 50

40 godzin - tyle czasu mieli nasi gracze na odpoczynek po sobotnim blamażu z Łęgovią. Kadrowo w spotkaniu z Luszowicami było już znacznie lepiej choć nadal zabrakło kilku graczy którzy na jesieni byli podstawowymi piłkarzami. Poniedziałkowy pojedynek pokazał, że obecnie nie tylko braki w składzie są problemem ale przede wszystkim wyraźnie widać nieprzygotowanie zespołu do rozgrywek. Na tle co by nie mówić jednej ze słabszych ekip w A klasie wyglądaliśmy bardzo mizernie...

Pierwsze minuty dość obiecujące. Luszowice prezentowały się solidniej, ale mędrzechowian stać było na ofensywne akcenty. W 15 minucie ładna akcja Woliński-Bożek-Marzec i strzał tego ostatniego z 16 metrów broni Patryk Chrabąszcz. Chwile potem uderzenie Marcina Bożka blokują defensorzy. W 20 minucie po nieporozumieniu naszego bramkarza ze stoperem piłkę na 10 metrze przejmuje Marcin Marszałek i zostaje zahaczony przez Zbigniewa Ziętarę. Ewidentny rzut karny którego na gola zamienia dość szczęśliwym ale mocnym strzałem pod poprzeczkę Wojciech Kmieć. Do końca pierwszej połowy goście nadal atakują ale będąc w dobrych sytuacjach za bardzo kombinują i na przerwę obie drużyny schodzą przy wyniku 0:1.

Po zmianie stron mędrzechowianie byli już praktycznie bezradni. Duża przewaga przyjezdnych którzy długo nie potrafili jednak po raz drugi pokonać Łukasza Ziętary. W 65 minucie jedna z nielicznych szans LZS'u. O piłkę powalczył Bartłomiej Krupa który podał do Radosława Wolińskiego ten dopatrzył dobrze ustawionego Mateusza Marca który jednak zbyt długo zwlekał z uderzeniem i nic konkretnego z tego nie wyszło. W 70 minucie po uderzeniu z bocznej strefy pola karnego Kamil Marszałek zmieścił futbolówkę tuż przy słupku i już praktycznie pewne było, że 3 punkty pojadą do Luszowic. Ostatnie nadzieje mędrzechowian umarły w 77 minucie kiedy to po wielu błędach w defensywie piłka spadła pod nogi Tomasza Laskowskiego który wiedział już co z nią zrobić. Trzy minuty później jeszcze udało się miejscowym zdobyć gola na otarcie łez. Zbigniew Ziętara dobrze wypatrzył niekrytego w polu karnym Marcina Bożka, a ten przy dużym szczęściu pokonał strzałem głową Patryka Chrabąszcza ustalając wynik 3-majowego pojedynku.

0 punktów i fatalny bilans bramkowy 2:10. Tak kończymy pierwszy piłkarski weekend po długiej przerwie. Jak zaprezentował się nasz zespół najlepiej odzwierciedlają wyniki z tymi rywalami w rundzie jesiennej. Wtedy zgarnęliśmy wszystko co było możliwe czyli 6 "oczek". Kolejny mecz za tydzień w Konarach z jeszcze mocniejszym Dunajcem.