LZS: Jarosław Dynak - Wojciech Ziętara, Radosław Woliński, Mateusz Gabiga, Dominik Kiljan - Zbigniew Ziętara, Bartłomiej Rachmaciej (46' Krzysztof Rojowski), Tomasz Tabor, Piotr Łabuz - Piotr Kaczor (60' Bartłomiej Krupa), Mateusz Marzec (86' Paweł Kowal).

Orzeł: Mateusz Gorla - Marek Ziemierowski, Andrzej Burzawa, Marek Madejski (87' Krzysztof Bąk), Arkadiusz Urban (70' Łukasz Sitko) - Paweł Baran, Mateusz Koziński, Dariusz Kozyra, Kacper Szatkowski, Dominik Giza - Damian Grajdura.

2:2 Mateusz Marzec - 70 min (rzut karny)
2:4 Damian Grajdura - 83 min

Marta Chmioła (Tarnów)
?????? ??????

Widzów: 80

Każdy z mędrzechowian liczył na przełamanie w sobotnim pojedynku z beniaminkiem. Przystąpiliśmy do tego meczu w najmocniejszym składzie w tym sezonie. Po dłuższej przerwie do gry wrócili Piotr Łabuz i Krzysztof Rojowski, zespół LZS'u wspomogli też przebywający za granicą Mateusz Gabiga czy Paweł Kowal. W sumie nasza kadra w tym spotkaniu wynosiła aż 19 zawodników, a przypomnijmy, że jeszcze kilku graczy jest kontuzjowanych. Nie liczy się jednak ilość, a jakoś która tego dnia szczególnie w końcówce meczu była po stronie gości.

Mędrzechowianie mogą sami pluć sobie w brodę bo losy spotkania powinni rozstrzygnąć już w pierwszej połowię w której byli stroną dominującą. Zaczęło się bardzo źle bo już w 8 minucie Mateusz Koziński idealnie dośrodkował na głowę najwyższego na boisku Dariusza Kozyry, a ten jeszcze lepszym strzałem ulokował piłkę w samym okienku. Nasz LZS przez pierwszy kwadrans grał bardzo nerwowo ale później wreszcie mogliśmy obserwować zespół który atakuje rywali. Swoje szanse miał m.in. aktywny Piotr Łabuz który oddawał strzały, a jeden z nich wybili mu obrońcy z linii bramkowej. Gospodarze wreszcie dopięli swego w 41 minucie. Akcja grających na prawej stronie braci Ziętarów. Zbigniew podawał do dobrze wychodzącego Wojciecha, a ten w sytuacji sam na sam strzałem po ziemi pokonał Mateusza Gorle - 1:1. Mimo, że do przerwy schodzimy nie przegrywając to pozostaje pewien niedosyt.

Jak się okazało w drugiej części meczu dobre pierwsze 45 minut poszło na marne bo ostatecznie to rywale strzelili nam jeszcze trzy bramki. Druga z nich padła w 54 minucie po uderzeniu Kacpra Szatkowskiego z 17 metra i nie za pewnej interwencji naszego bramkarza. Chwile później z problemami wyłapał on jeszcze piłkę która odbiła się od poprzeczki. W 65 minucie wprowadzony w przerwie na boisko Krzysztof Rojowski doszedł do strzału w polu karnym lecz piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej chwili wyłapał Mateusz Gorla. W 70 minucie znów w roli głównej Rojowski który był faulowany w polu karnym i mamy jedenastkę!. Do piłki podchodzi nasz etatowy wykonawca Mateusz Marzec i dość szczęśliwie ale doprowadza do wyrównania. Mędrzechowianie popełniają ten sam błąd co w meczu z Wolą Radłowską i zamiast próbować gry z kontry za bardzo się otwierają i w przeciągu 5 minut tracą dwa gole. Jarosława Dynaka mocnymi strzałami z pola karnego pokonywali Mateusz Koziński i Damian Grajdura ustalając wynik pojedynku.

Trzy punkty do zgarnięcia w meczu z Orłem były jak najbardziej w zasięgu. Okazało się jednak, że mędrzechowianie nie zdobyli nawet jednego oczka. Za tydzień innej możliwości jak wygrana już nie ma. Zagramy bowiem z drugą po nas najsłabszą drużyną ligi Olimpią Biskupice Radłowskie.