Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Utrzymanie rzutem na taśme"
" LZS Mędrzechów - Orzeł Miechowice Małe 5:1 (3:0) "Składy :
LZS: Paweł Kowal - Grzegorz Zapała, Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Paweł Świętochowski (39' Zbigniew Ziętara) - Piotr Łabuz, Marcin Bożek, Tomasz Tabor, Wojciech Ziętara (75' Konrad Czupryna ) - Piotr Kaczor (83' Grzegorz Jasak), Krzysztof Rojowski.
Trener: Radosław Woliński

Orzeł: Mateusz Gorla - Józef Dudek, Dariusz Kozyra, Paweł Baran, Marek Ziemierowski (46' Wojciech Woźniak) - Józef Kozyra, Mateusz Koziński, Wiktor Baran, Kacper Szatkowski - Arkadiusz Urban, Łukasz Sitko.
Trener: Dariusz Kozyra

Bramki:
1:0 Piotr Kaczor - 30 min
2:0 Krzysztof Rojowski - 40 min
3:0 Piotr Kaczor - 43 min
4:0 Marcin Bożek - 50 min
5:0 Krzysztof Rojowski - 53 min
5:1 Łukasz Sitko - 70 min


Sędziowali :
Paweł Fido (Żabno)
Grzegorz Smolik
Mateusz Spinda

Widzów: 50

Do ostatniej kolejki na czterech stadionach toczyła się walka której stawką było utrzymanie w A klasie. LZS Mędrzechów aby zwiększyć swoje szansę na zostanie w lidze musiał pokonać zdegradowany już do B klasy Orzeł Miechowice Małe i liczyć na potknięcie przynajmniej jednego zespołu rywali. Luszowice i Radłovia II wygrały swoje pojedynki. Na szczęście mający za sobą bardzo dobry sezon Dunajec Konary pokonał na wyjeździe Biskupice Radłowskie i to właśnie Olimpia teoretycznie spada z ligi. Choć ich los uzależniony jest jeszcze od okręgówki bocheńsko-brzeskiej ale jak to się wszystko zakończy przekonamy się w najbliższych dniach/tygodniach. Wracając do meczu z Orłem to tak jak w całej rundzie wiosennej znów wiele zmian w składzie i nieobecności.

Mędrzechowianie od początku osiągnęli znaczącą przewagę ale znając stawkę tego spotkania grali często zbyt nerwowo. Miechowic Małe kilka razy gościły w naszym polu karny lecz brakowało im dokładności lub Paweł Kowal był na posterunku. Po drugiej stronie boiska worek z bramkami rozwiązał się w 30 minucie. Na listę strzelców wpisuje się aktywny z przodu Piotr Kaczor - 1:0. Ten gol był bardzo ważny bo pozwolił uspokoić grę mędrzechowian którzy przed przerwą praktycznie rozstrzygnęli losy spotkania. Najpierw Krzysztof Rojowski finalizuje celnym strzałem podanie od Marcina Bożka. Trzy minuty później Piotr Kaczor trafia po asyście od Wojciecha Ziętary. Po 45 minutach pewne prowadzenie LZS'u.

Po zmianie stron miejscowi nadal nie odpuszczali i dążyli do zdobycia kolejnych goli. W 50 minucie Piotr Kaczor mógł skompletować hatt-tricka. W sytuacji sam na sam minął bramkarza i mając przed sobą pustą bramkę podał jeszcze do Marcina Bożka który ustrzelił tym samym swojego 13 gola w sezonie. Drugim najlepszym strzelcem żółto-niebieskich został Krzysztof Rojowski. W 53 minucie zdobył swoją 12 bramkę wygrywając pojedynek oko w oko z golkiperem Orła, asystował mu Wojciech Ziętara. Po niespełna godzinie gry wynik brzmiał już 5:0. Później mędrzechowianie nieco odpuścili i do głosu zaczęli częściej dochodzić rywale. Udało się im strzelić jednak tylko jednego gola. W 70 minucie zaskoczony Paweł Kowal odbija piłkę przed siebie gdzie dobrze ustawiony Łukasz Sitko zdobywa honorową i jednocześnie ostatnią bramkę dla Miechowic Małych w A klasie.

Po końcowym gwizdku arbitra mędrzechowianie mogli być zadowoleni z wykonania zadania ale nie wszystko zależało jeszcze od nich. Na szczęście po kilku minutach dotarła wiadomość o wygranej Dunajca Konary co było jednoznaczne z tym, że w tabeli wyprzedzimy Olimpię Biskupice Radłowskie i po tym ciężkim dla wszystkich sezonie utrzymamy się w lidze.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script