" LZS Mędrzechów - Unia Niedomice 0:4 (0:2) "

LZS: Łukasz Ziętara - Radosław Woliński (75' Krystian Broda), Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Wojciech Garbarz - Kamil Filipski (53' Wojciech Ziętara), Tomasz Tabor (83' Konrad Czupryna), Marcin Bożek, Zbigniew Łos (74' Szymon Tobiasz), Piotr Łabuz (75' Bartłomiej Krupa) - Piotr Kaczor.

Unia: Maciej Pochroń - Arkadiusz Chodoła, Piotr Pochroń, Maurycy Kiełbasa, Krzysztof Bonior (60' Robert Pochroń) - Kacper Pasierbek, Filip Herduś (83' Sebastian Solak), Sebastian Bonior, Paweł Barszcz (54' Sebastian Dzierżanowski) - Filip Solak (70' Miłosz Wróbel), Wojciech Kmiecik.

Abiter Główny (Tarnów)
Arbiter 2
Arbiter 3

Widzów: 40

Unia okazała się najsilniejszym z trzech spadkowiczów jacy jesienią zawitali do Mędrzechowa. Gracze z Niedomic pokazali wyrachowany futbol i bezlitośnie wykorzystali błędy gospodarzy którzy na ten mecz wystawili na prawdę okazałą kadrę - aż 19 zawodników!.

Choć na początku lepiej wyglądali przyjezdni to z minuty na minutę mędrzechowianie zaczęli przejmować inicjatywę. Brakowało jednak sytuacji bramkowych. Unia miała ich trochę więcej, a tuż przed przerwą zadała dwa ciosy. Obie bramki padły po stratach naszych defensorów i najpierw Filip Herduś płaskim strzałem po ziemi trafia do siatki, a chwile potem Wojciech Kmiecik wykazał się instynktem strzeleckim i w trudnej pozycji zmieścił futbolówkę tuż przy słupku. Do przerwy nic nie zapowiadało wyniku 0:2, a jednak tak się stało.

Podbudowani goście nie zamierzali zwalniać tempa i po zmianie stron w ciągu 8 minut dołożyli dwa kolejne trafienia. Najpierw Filip Solak uderzył nie do obrony po zamieszaniu wynikającym z wcześniejszego dośrodkowania z rzutu rożnego. A na 0:4 podwyższył Sebastian Bonior - unikając spalonego strzałem po ziemi pokonał Łukasza Ziętarę. Później na boisku zrobiło się już bardziej spokojnie. W obu zespołach pojawili się gracze rezerwowi. Więcej goli nie padło i sędzia zakończył widowisko.

Gracze Niedomic przyjechali do Mędrzechowa po 3 punkty i swój cel osiągnęli. Kolejny nie jakiś tragiczny mecz naszych zawodników. Nie strzelamy jednak goli co wydaje się być obecnie największą bolączką. W niedzielę wyjazd do Kars.