1:3 Radosław Woliński - 52 min (rzut karny)

Paweł Fido (Żabno)
Paweł Gmyrek
Łukasz Tomala

Widzów: 50

Nadal jeden z najpoważniejszych faworytów do awansu - Ikar Odporyszów nie dał większych szans naszej drużynie w sobotnim meczu który rozgrywany był przy opadach deszczu. W porównaniu do wygranego spotkania z Iskrą znów w szeregach LZS'u nastąpiło kilka zmian w składzie. Zabrakło bramkarza - Pawła Kowala, Piotra Łabuza oraz Wojciecha Ziętary którego dopadła choroba. W zamian w wyjściowej jedenastce pojawili się wracający po pauzie za czerwone kartki Tomasz Tabor i Arkadiusz Cieśla. Po skrzydle biegał Adam Sieradzki, a między słupkami znów musiał stanąć Dariusz Jasak.

Goście od pierwszego gwizdka zaczęli szturmować pole karne mędrzechowian. Kilka razy udało się wyjść z poważnych opresji ale w 15 minucie worek z bramkami się otworzył. Błąd w rozgrywaniu popełnił Krystian Broda, a Grzegorz Jasak sfaulował w polu karnym Andrzeja Tapę. Jedenastkę na gola strzałem przy słupku zamienił Dominik Wiśniowski. Kwadrans później na 0:2 podwyższył Andrzej Tapa który po rzucie rożnym z kilku metrów pokonał Dariusza Jasaka. W ostatniej fazie pierwszej połowy nasza drużyna stworzyła sobie dwie bardzo dobre okazję. Najpierw głową piłkę nad poprzeczką przeniósł Radosław Woliński, a chwile potem po akcji Marcina Bożka w dogodnej sytuacji pomylili się Arkadiusz Cieśla i Piotr Kaczor. Zamiast gola kontaktowego trzecie trafienie zanotowali przyjezdni tym razem po błędzie Zbigniewa Ziętary, a jego autorem Marcin Kania. Do przerwy wysokie prowadzenie Ikara.

Już w pierwszej akcji drugiej części meczu na 0:4 mógł podwyższyć Dominik Wiśniowski ale piłkę z linii bramkowej zdołał wybić ofiarnym wślizgiem Krystian Broda. Kolejne minuty to nieoczekiwanie przewaga miejscowych. W ciągu 5 minut udaje się zdobyć dwa gole. Oba trafienia były autorstwa Radosława Wolińskiego. Najpierw wykorzystał rzut karny po faulu na Piotrze Kaczorze, a później na długim słupku zamknął dośrodkowanie Jacka Sieradzkiego. W pewnym momencie zrobiło się więc już tylko 2:3 dla gości. Niestety ten wynik utrzymywał się tylko przed dwie minuty. Kolejny indywidualny błąd naszego gracza w obronie, tym razem Marcina Bożka i Dawid Pagos uderzeniem z woleja przelobował Dariusza Jasaka. W kolejnych minutach drużyna LZS'u stworzyła sobie jeszcze dwie bardzo dobre okazji na złapanie kolejnego kontaktu z rywalem. W sytuacji sam na sam Radosław Woliński przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką, a Jacek Sieradzki uderzył obok słupka. W ostatnim etapie meczu już tylko goście trafiali do siatki. Na listę strzelców wpisali się dwaj napastnicy: Andrzej Tapa i Dominik Wiśniowski który tym samym skompletował hatt-tricka ustalając wynik meczu.

Przegrana z Ikarem była jak najbardziej sprawiedliwa. Bolą tylko rozmiary tej porażki do których przyczynili się sami mędrzechowianie. W następnym meczu nasza drużyna pojedzie do Konar na pojedynek z Dunajcem.