Olimpia: Łukasz Kosman - Marek Foszcz, Arkadiusz Grzebieniowski, Kamil Kałucki (46' Robert Kosman), Józef Knapik (80' Dawid Lebica) - Ireneusz Liro, Mirosław Malik (73' Marek Gutej), Patryk Moskal, Łukasz Nasiadka - Mateusz Nasiadka (46' Paweł Szef), Norbert Nasiadka.

Tomasz Pilarski (Tarnów)
Asystent 1
Asystent 2

Widzów: 100

Olimpia to drużyna która potrzebuje punktów jak tlenu. Na dwie kolejki przed końcem zespół z Biskupic Radłowskich miał 23 oczka i zajmował 12 pozycję w tabeli. Drużyna ta nie poprawiła swojej sytuacji, wręcz przeciwnie została upokorzona przez nasz zespół. Tym samym za tydzień czeka ich prawdziwy mecz o życie. Jeśli wygrają w Luszowicach to powinni utrzymać się w A klasie kosztem 'strusi' (zakładając, że z ligi spadną 3 zespoły).

Mędrzechowianie po co by nie mówić słabych ostatnich tygodniach do tego meczu przystąpili mocno zmotywowani. Przez całe 90 minut wyszkoleniem technicznym poszczególnych zawodników i przede wszystkim mądrością gry przewyższali gości z Biskupic Radłowskich. Już w pierwszych minutach grający dziś na skrzydle Wojciech Ziętara miał doskonałe szansę na zdobycie minimum jednego gola. Raz zwodem położył sobie obrońcę i trafił tylko w boczną siatkę, by po chwili po podaniu od Marcina Bożka uderzyć prosto w Łukasza Kosmana. Gospodarze spokojnie rozgrywali sobie piłkę zmuszając do biegania swoich rywali. W 22 minucie worek z bramkami się rozwiązał. W polu karnym faulowany był Marcin Bożek, a Tomasz Pilarski bez wahania wskazał na wapno. Do piłki podszedł nasz bramkarz - Paweł Kowal i pewnym strzałem pokonał swojego vissavi. Olimpia po stracie gola próbowała się w jakikolwiek sposób odgryźć ale bardzo dobrze dysponowana nasza defensywa nie dawała się zaskoczyć. W 41 minucie swój popis strzelecki rozpoczyna Adam Sieradzki wykorzystując przytomne zagrania Marcina Bożka. Do przerwy spokojne prowadzenie miejscowych.

Drugie 45 minut to jeszcze większa przewaga LZS'u choć trzeba przyznać, że przyjezdni tuż po zmianie stron mogli złapać kontakt. W zamieszaniu pod bramką Paweł Kowal na raty zdołał wyłapać trudny strzał. Zamiast gola kontaktowego swój 15 minutowy show dał Adam Sieradzki. Najpierw spożytkował on świetne podanie w uliczkę od Radosława Wolińskiego, później w sytuacji sam na sam kiwną bramkarza i trafił do pustaka, a na koniec po asyście Piotra Kaczora strzelił lewą nogą z 8 metrów. Kolejna bramka, na 6:0 była autorstwa Radosława Wolińskiego który dostał podanie od szarżującego Wojciecha Ziętary na 18 metr i z pierwszej piłki uderzył po palcach Łukasza Kosmana. Ostatnie minuty to zmarnowana sytuacja sam na sam Piotra Kaczora i trzy niewykorzystane niezłe okazje Olimpii (m.in słupek przy próbie lobowania). Ten jednostronny mecz kończy się ostatecznie pewnym zwycięstwem gospodarzy.

Warto odnotować, że w dwumeczu z tym rywalem wygraliśmy aż 10:0. Niedzielna zdobycz punktowa pozwoliła nam awansować na 6 pozycję w tabeli. Za tydzień na zakończenie w wyjazdowym pojedynku zagramy z Brzezówką. Jeśli mędrzechowianie znów wygrają to zapewnią sobie aktualną lokatę na koniec sezonu. Jest więc o co walczyć.