Powiśle: Gabriel Smoła - Andrzej Guzik, Krystian Pierga, Maciej Socha (65' Arkadiusz Smoła), Bartosz Zalewski (75' Paweł Misiaszek) - Paweł Czajkowski, Janusz Zarzycki, Łukasz Wójcik, Tomasz Sobczyk - Lesław Pytka, Damian Chwałek.

Paweł Gmyrek (Żabno)
Bogusław Mecnarowski
Michał Przydział

Widzów: 50

Seniorzy pokazali, że ostatnia wysoka porażka w Karsach to był wypadek przy pracy. Mędrzechowianie wrócili na swój stadion gdzie czują się w tym sezonie bardzo dobrze. Na pięć rozegranych pojedynków wygrali cztery i tylko raz minimalnie ulegli. Na dodatek gracze LZS'u mogą pochwalić się świetnym stosunkiem bramkowym - 19:4. Oznacza to, że kibic przychodzący na Mędrzechowski stadion średnio na jedno spotkanie ogląda 3,8 goli zdobytych przez gospodarzy. O dobrej formie naszej drużyny przekonało się w sobotę Powiśle Bolesław które jeśli nic sie nie zmieni w tym sezonie będzie bić się o utrzymanie. W składzie LZS'u na ten mecz znów doszło do kilku zmian. Do pierwszej jedenastki wrócili Grzegorz i Dariusz Jasak oraz Tomasz Tabor. Zabrakło natomiast Wojciecha Ziętary, Piotra Łabuza, Grzegorza Orszulaka i Krystiana Witaszka.

Nieoczekiwanie to przyjezdni pierwsi zaatakowali. W 2 minucie groźne dośrodkowanie w nasze pole karne, na szczęście udaje się wybić piłkę na rzut rożny. Mędrzechowianie praktycznie cały mecz próbowali konstruować ataki pozycyjne wymieniając między sobą bardzo dużą ilość podań. Cofnięty zespół gości skutecznie przerywał ataki aż do 19 minuty. Wtedy to Jacek Sieradzki przytomnie wypatrzył lepiej ustawionego Marcina Bożka, a ten pewnym strzałem otworzył wynik meczu. Odpowiedź Bolesławia była natychmiastowa. Niestety kolejną bramkę strzelamy sobie praktycznie sami. Błąd popełnił Zbigniew Ziętara który w wydawało się nie groźnej sytuacji zbyt lekko podawał futbolówkę do naszego bramkarza. Przejął ją szybki Lesław Pytka który podał do Damiana Chwałka, a ten z kilku metrów trafił do 'pustaka'- 1:1. Dalsza część pierwszej połowy miała podobny przebieg. Gospodarze byli w posiadaniu piłki, a goście wyczekiwali i od czasu do czasu całkiem groźnie atakowali. Najlepszej dla nas szansy nie wykorzystał Marcin Bożek który głową minimalnie przestrzelił. Więcej bramek kibice już w tej fazie meczu już nie obejrzeli.

W drugiej części na boisku rządziła i dzieliła tylko jedna drużyna. Na prowadzenie znów wyprowadził nas najlepszy na boisku Marcin Bożek który w 57 minucie zaskoczył z 20 metrów Gabriela Smołę. Później gospodarze systematycznie co kilka minut podwyższali swoją przewagę. Bramka na 3:1 była autorstwa 16-letniego Jacka Sieradzkiego który zmieścił piłkę tuż przy słupku. Na 4:1 trafił Piotr Kaczor dobijając wcześniej odbity przez golkipera strzał Marcina Bożka. Piątego gola zdobył przesunięty na ostatnie minuty do przodu Radosław Woliński. Po przechwycie przez Krystiana Brodę, obrońców prze dryblował Marcin Bożek który idealnie dograł do R.Wolińskiego, a temu pozostało skierować piłkę do pustej bramki. Ten sam zawodnik w ostatnim kwadransie zmarnował jeszcze dwie dogodne szansę. Na hat-tricka polował za to Marcin Bożek ale i jemu zabrakło precyzji. Nie miało to jednak większego znaczenia bo miejscowi i tak rozbili gości z Bolesławia którzy za sprawą Łukasza Wójcika mogli zmniejszyć rozmiary porażki lecz szybko dobrze interweniowali nasi defensorzy.

Jak pokazały ostatnie pojedynki, u siebie zespół LZS'u jest niezwykle groźny. Gorzej wiedzie się na wyjazdach gdzie udało się zdobyć jak na razie tylko 3 punkty. Okazja na polepszenie tej statystyki będzie idealna za tydzień. Gramy bowiem w Biskupicach Radłowskich gdzie w poprzednich latach udawało się za każdym razem zwyciężać.