LZS: Łukasz Ziętara - Wojciech Ziętara (80' Krystian Broda), Zbigniew Ziętara, Jarosław Dynak, Grzegorz Jasak - Radosław Woliński, Jakub Kupiec (46' Wojciech Woliński), Marcin Bożek, Dawid Bańdo (75' Dariusz Jasak) - Piotr Kaczor (85' Tomasz Dynak), Adam Sieradzki.

Kłos: Karol Rysak - Arkadiusz Gadziała, Jakub Warzecha, Rafał Strycharz, Grzegorz Kusek (85' Adrian Łukomski) - Mariusz Zaliński (46' Radosław Łachut), Dariusz Wrona, Dawid Tęczar, Marcin Wilk, Krzysztof Skowron - Paweł Skiba.

Karol Bil (Żabno)
Rafał Mrówka
Rafał Kaczówka

Widzów: 50

Wygrać z beniaminkiem - taki cel postawili sobie nasi piłkarze przed sobotnim pojedynkiem. Zadanie zostało wykonane w 100% i pierwsze trzy punkty powędrowały na konto LZS'u. W składzie zabrakło tylko Krystiana Witaszka i Wojciecha Foszcza. Po absencji za czerwoną kartkę z poprzedniego sezonu do gry powrócił nasz kapitan - Zbigniew Ziętara który wraz z Jarosławem Dynakiem tworzyli parę środkowych obrońców. Do przodu przesunięty został natomiast Radosław Woliński, na ławce rezerwowych usiedli Wojciech Woliński, Dariusz Jasak, Krystian Broda i Tomasz Dynak.

Od początku do zmasowanych ataków przystąpiła nasza drużyna która za wszelką cenę chciała szybko napocząć rywala. Swoich szans nie wykorzystali Adam Sieradzki, Piotr Kaczor i Radosław Woliński. Napór LZS'u przyniósł upragnionego gola w 9 minucie. Do jego zdobycia znacznie przyczynił się jeden z defensorów który tak niefortunnie wybijał piłkę, że ta trafiła pod nogi Piotra Kaczora. Popularny 'wepster' uderzeniem czubkiem buta zmieścił futbolówkę tuż przy słupku - 1:0. Gospodarze nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo bo już dwie minuty później nieoczekiwanie Kłos doprowadził do wyrównania. Dośrodkowanie z rzutu rożnego do kompletnie nie pilnowanego Dawida Tęczara który ze spokojem trafia obok bezradnego Łukarza Ziętary. W kolejnej fazie meczu nadal przewagę miała nasza drużyna która próbowała coś zdziałać pod bramką przyjezdnych. Jak to bardzo często bywa na naszym stadionie goście nastawieni na grę z kontry jedną z nich kończą golem. Znów stały fragment gry (rzut rożny), i znów kompletnie nie pilnowany przeciwnik tym razem Krzysztof Skowron który z kilku metrów daje prowadzenie wtedy jeszcze liderowi A klasy. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Na drugą połowę mędrzechowianie wyszli bardziej zdeterminowani co bardzo szybko przełożyło się na jeszcze lepszą grę. W 49 minucie padła dość kuriozalna bramka. Podanie od Piotra Kaczora zdołał wyłapać bramkarz - Karol Rysak który po chwili wypuścił jednak piłkę z rąk. Z tego prezentu skorzystał Adam Sieradzki trafiając do 'pustaka'. Niespełna 5 minut później mędrzechowianie już objęli prowadzenie. Lewym skrzydłem przedarł się Wojciech Woliński który zagrywał do Piotra Kaczora. Nasz napastnik wypatrzył na około 20 metrze Radosława Wolińskiego, a ten ładnym strzałem z woleja ucieszył miejscowych kibiców zgromadzonych na trybunach. W dalszych fragmentach meczu zarówno jedni jak i drudzy stwarzali sobie niezłe sytuacje pod bramkowe ale brakowało wykończenia. Słupiec zdołał skierować piłkę do bramki w 80 minucie na nasze szczęście sędzia asystent podniósł chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną. Ostatecznie ważne trzy punkty pozostały w Mędrzechowie.

Wreszcie zagraliśmy w miarę niezły mecz i co najważniejsze został on przez nas wygrany. Następny przeciwnik w terminarzu to LKS Ilkowice, kolejny z beniaminków z którym zagramy w niedzielę na wyjeździe.