" LZS Mędrzechów - LKS Nowa Jastrząbka 1:1 (1:1) "

LZS: Paweł Kowal - Grzegorz Zapała, Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Paweł Świętochowski (60' Zbigniew Ziętara) - Piotr Łabuz, Wojciech Garbarz, Tomasz Tabor, Wojciech Ziętara (83' Konrad Czupryna) - Wojciech Foszcz, Krzysztof Rojowski.

LKS: Bartłomiej Książek - Bartłomiej Wilkosz, Marcin Tułacz, Miłosz Opiła, Rafał Kowal (60' Łukasz Wrona) - Grzegorz Lechowicz, Artur Wróbel, Tomasz Kita, Adrian Wrona - Paweł Janik, Damian Grajdura.

Sylwia Wiatr (Tarnów)
Asystent 1
Asystent 2

Widzów: 50

We wtorek drużyny z Mędrzechowa i Wietrzychowic odrabiały zaległości z 18 kolejki. Wtedy spotkanie z powodu braku sędziów nie doszło do skutku. W składzie jak co mecz - kilka zmian. Na rezerwie również "bez szału".

Pojedynek zawodnicy rozgrywali przy żarze lejącym się z nieba. Na dodatek w weekend przecież obyły się również mecze i na pewno zostało to w nogach. I widać to było na boisku na którym nie wiele się działo. Wietrzychowice miały przewagę i udokumentowały ją w 37 minucie. Damian Grajdura otrzymał podanie od Pawła Janika i w sytuacji sam na sam pokonał Łukasza Ziętarę. Tuż przed przerwą Ci sami zawodnicy znów w rolach głównych. Z rzutu wolnego uderza Paweł Janik, błąd naszego bramkarza który wypuszcza piłkę przed siebie wprost pod nogi Damiana Grajdury - 0:2. Mędrzechowianie w pierwszej połowię stworzyli sobie dwie niezłe okazje, ale zimnej krwi zabrakło Krzysztofowi Rojowskiemu.

Nasz napastnik odblokował się po zmianie stron. W 48 minucie szybko rozegrany rzut wolny przez Dariusza Jasaka, a Krzysztof Rojowski lobuje wychodzącego z bramki golkipera i mędrzechowianie łapią kontakt. Kolejne minuty to dominacja gospodarzy którzy często-gęsto gościli w polu karnym Wietrzychowic ale brakowało tego czegoś. W 65 minucie idealne podanie otrzymał Wojciech Foszcz lecz z kilku metrów przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Przyjezdni bronili się i w końcówce najpierw trafili w poprzeczkę, a później wyprowadzili zabójczą kontrę. Artur Wróbel uciekł naszym obrońcom dograł jeszcze do Damiana Grajdury,a ten trafił do pustej bramki ustalając wynik spotkania.

Znów pewien niedosyt. Mecz można było rozstrzygnąć na swoją korzyść. Skończyło się jednak porażką.