Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Lider przerywa serię LZS'u"
" LZS Mędrzechów - LUKS Wola Radłowska 1:3 (0:3) "Składy :
LZS: Łukasz Ziętara - Grzegorz Jasak, Zbigniew Ziętara (16' Kystian Broda, 65' Wojciech Starzyk), Dariusz Jasak, Wojciech Ziętara - Piotr Łabuz, Jacek Sieradzki, Marcin Bożek, Dawid Bańdo - Radosław Woliński, Piotr Kaczor.
Trener: Radosław Woliński

LUKS: Michał Szwiec - Ryszard Łazarz (60' Kamil Lisowski), Tomasz Szwiec, Rafał Baranowski, Adrian Sroka - Sebastian Kudła, Marcin Dumański, Szymon Kuczek, Dominik Sumyk - Rafał Wajnbrener, Krzysztof Smoleń.
Trener: Stanisław Krok

Bramki:
0:1 Szymon Kuczek - 11 min
0:2 Krzysztof Smoleń - 13 min
0:3 Szymon Kuczek - 33 min
1:3 Grzegorz Jasak - 72 min (rzut karny)

Czerwona Kartka: Marcin Dumański - 24 min

Sędziowali :
Maciej Irla (Szczucin)
Karol Łuszcz
Paweł Łachut

Widzów: 80

LUKS Wola Radłowska okazała się drużyną która przerwała passę czterech zwycięstw z rzędu naszego zespołu w 2018 roku. Tym samym nie ma już w A klasie ekipy która na wiosnę zgarnęła komplet oczek. Lider dzięki wygranej w Mędrzechowie powiększył swoją przewagę w tabeli już do 11 punktów i praktycznie tylko katastrofalny spadek formy nie pozwoli im zakończyć sezonu na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o skład naszej drużyny to w sobotnim meczu zabrakło Michała Sieradzkiego i Tomasza Tabora. Na dodatek w 16 minucie boisko musiał opuścić filar defensywy - Zbigniew Ziętara narzekający po meczu z Dąbrówkami na ból mięśniowy który jak się okazało nie pozwolił mu na kontynuowanie gry.

Zespół gości od samego początku tego pojedynku postawił trudne warunki mędrzechowianom i co bardzo istotne był zabójczo skuteczny. W 11 minucie po akcji z prawej strony piłkę w polu karnym spokojnie opanował sobie Szymon Kuczek i pewnym strzałem otworzył wynik meczu. Dwie minuty później było już 0:2. Tym razem szybka kontra którą strzałem po ziemi finalizuje Krzysztof Smoleń. Dwa mocne ciosy na samym początku spotkania kompletnie zaskoczyły ekipę miejscowych. Na domiar złego jak pisałem wcześniej w 16 minucie z murawy zszedł Zbigniew Ziętara którego na stoperze musiał zastąpić Radosław Woliński. Iskierka nadziei na dobry rezultat pojawiła się w 24 minucie. Wtedy to po ostrym wejściu wślizgiem boisko opuścił ukarany czerwoną kartką Marcin Dumański i LUKS przez ponad godzinę musiał grać w osłabieniu. Mędrzechowianie ruszyli więc do ataku i dostali następnego "gonga". W 33 minucie trzecia akcja rywali z prawej strony i po raz kolejny na listę strzelców wpisuje się Szymon Kuczek. Gospodarze mogli, a nawet powinni wrócić do gry tuż przed przerwą bo okazji do tego nie brakowało. Najlepszej nie wykorzystał Jacek Sieradzki który nie trafił czysto w piłkę. Po akcjach Piotra Łabuza kotłowało się jeszcze kilka razy pod bramką Michała Szwieca ale nikt nie potrafił skierować futbolówkę między słupki.

W drugiej połowię Stanisław Krok - trener Woli Radłowskiej ustawił swój zespół mocno defensywnie i jak się okazało była to bardzo mądra decyzja. Mędrzechowianie cały czas próbowali atakować, ale zawsze czegoś brakowało. Dopiero w 72 minucie udało się pokonać bramkarza LUKS'u. W polu karnym faulowany był Jacek Sieradzki, a rzut karny na gola pewnym strzałem zamienił Grzegorz Jasak. Chwile potem w słupek strzelał Jacek Sieradzki. Przyjezdni za to wyprowadzali bardzo groźne kontry lecz i im brakowało wykończenia. Mimo gry w przewadze nie udało się nawet złapać kontaktu z przeciwnikami i to lider zgarnął trzy punkty.

Od początku źle ułożył się ten mecz dla mędrzechowian którzy zostali skutecznie wypunktowani przez doświadczoną ekipę Woli Radłowskiej. W najbliższy weekend czeka naszych graczy odpoczynek i z wiadomych przyczyn trzy punkty do tabeli za walkower z Dąbrovią II.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script