LUKS: Piotr Kania - Norbert Smoleń, Mariusz Żaba (60' Tomasz Szwiec) Michał Szwiec, Rafał Baranowski (62' Krystian Kaczocha) - Adrian Sroka, Norbert Duda, Szymon Kuczek (60' Adam Szczepański), Kamil Lisowski - Kamil Bieś (46' Wojciech Lipka), Kamil Bysiek.

Marcin Wałaszek (Żabno)
Grzegorz Mosio
Łukasz Witek

Widzów: 30

Lepiej na blamaż w Łukowej nasza drużyna nie mogła zareagować. Chyba mało kto spodziewał się, że jakby nie patrzeć spadkowicz z ligi okręgowej czyli LUKS Wola Radłowska nie zapunktuje w Mędrzechowie. Gospodarze przede wszystkim wystawili całkiem niezły skład co przełożyło się na dobry wynik.

Od pierwszego gwizdka arbitra lepiej piłką operowali miejscowi zmuszając rywali do biegania. W 18 minucie w polu karnym nieprzepisowo zatrzymywany był Piotr Kaczor, a sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Pierwszy rzut karny w tym sezonie dla naszego zespołu pewnym strzałem na gola zamienił Marcin Bożek - 1:0. Goście mogli doprowadzić do wyrównania po błędach naszych zawodników ale ich celowniki tego dnia nie było dobrze nastawione. Po drugiej stronie szanse mają Wojciech Ziętara i Piotr Kaczor ale również brakuje wykończenia. Do przerwy skromne prowadzenie LZS'u.

W drugą połowę lepiej weszła drużyna Woli Radłowskiej która zmusiła mędrzechowian do głębokiej defensywy. Kluczowy moment spotkania to jednak 58 minuta kiedy to Norbert Smoleń zostaje ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką i przyjezdni muszą sobie radzić w dziesiątkę. Przewagi liczebnej nie widać było jednak na boisku i nerwowo grający gospodarze tylko nieskuteczności Woli Radłowskiej mogą zawdzięczać nadal pozytywny wynik. Najlepszą szansę do wyrównania miał w 65 minucie Kamil Bysiek ale w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Żółto-Niebiescy potrzebowali zdobyć drugiego gola który dalby więcej spokoju. Udało się tego dokonać 20 minut przed końcem meczu. Ładna akcja zakończona strzałem Marcina Bożka, Piotr Kania odbija piłkę do boku, a zupełnie nie pilnowany Piotr Kaczor trafia do pustaka - 2:0!. Ostatni kwadrans to ataki gości i kontry miejscowych. Swoich szans nie wykorzystują Mateusz Marzec i Wojciech Ziętara. Do bramki strzeżonej przez Łukasza Ziętarę również nie potrafią trafić zawodnicy gości. Ostatnie dwa gole padły w doliczonym czasie gry. Najpierw po rzucie rożnym i zamieszaniu gola kontaktowego zdobywa Kamil Lisowski. Wola Radłowska rusza do przodu co wykorzystują miejscowi. Akcja Marcin Bożek - Wojciech Ziętara i ten pierwszy płaskim strzałem ustala wynik pojedynku na 3:1.

Skazywani na pożarcie w kolejnym meczu mędrzechowianie pokazują, że są w stanie wygrywać mecze w tej lidze i nadal trzeba się z nimi liczyć. Za tydzień wyjazd do mocnych Wietrzychowic.