LZS: Łukasz Ziętara - Wojciech Ziętara, Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Grzegorz Jasak - Krystian Witaszek, Radosław Woliński, Marcin Bożek, Wojciech Woliński - Piotr Kaczor (80' Tomasz Dynak), Jarosław Dynak (78'Adam Sieradzki).

Dąbrovia: Oskar Płaneta - Marcin Grabowski, Tomasz Juszczyk, Paweł Mroczkowski, Przemysław Weryński - Karol Janusiewicz, Bartosz Iwaniec, Łukasz Jurek, Kamil Wierzba, Adam Majka - Dominik Wiśniowski.

Mariusz Potok (Brzesko)
Radosław Kraj
Oskar Machalski

Widzów: 50

Ostatni raz nasza drużyna wygrała z Dąbrovią II w sezonie 2002/2003!. Przez 13 lat nie potrafiliśmy pokonać zespołu z Dąbrowy Tarnowskiej. Było kilka remisów ale w większości meczów to rywale triumfowali. Przełamanie przyszło w sobotnie pochmurne popołudnie. Do bramki po ubiegłotygodniowej absencji powrócił Łukasz Ziętara. Na skrzydle zagrał Krystian Witaszek, a w ataku Adama Sieradzkiego zastąpił Jarosław Dynak. W tym dniu nieobecni byli Jakub Kupiec i Krystian Broda.

Początek nie zapowiadał aż takiej dominacji mędrzechowian szczególnie w drugiej połowię. W 7 minucie po szybko rozegranym rzucie rożnym Bartosz Iwaniec dośrodkował w pole karne gdzie Adam Majka strzałem głową pokonał Łukasza Ziętarę. Zespół ówczesnego wicelidera według planu wyszedł na prowadzenie i próbował kontrolować grę. Tego dnia gospodarze nie pozwolili rozkręcić się Dąbrovii co było kluczem do sukcesu. W 15 minucie po indywidualnej akcji Wojciech Woliński podawał do Piotra Kaczora którego w ostatniej chwili uprzedzili obrońcy. Chwile potem nasz napastnik mijał jak tyczki treningowe defensorów MLKS'u ale ostatecznie zabrakło mu już siły w ostatnim etapie akcji. Przyjezdni byli groźni głównie po stałych fragmentach gry. Kilka razy uderzali też z dystansu lecz nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć. Drugi z golkiperów popełnił natomiast błąd w 21 minucie. Wtedy to wysoką piłkę w kierunki bramki posłał Radosław Woliński. Oskar Płaneta źle obliczył lot futbolówki która go przelobowała i została umieszczona w siatce przez Jarosława Dynaka. Po 45 minutach wyrównane widowisko i remis.

Od początku drugiej części gry zdecydowanie lepiej prezentowali się mędrzechowianie. Dwie minuty po wyjściu na boisko piękna akcja LZS'u. Nasi zawodnicy wymienili między sobą kilka podań i przedostali się pod pole karne. Tam Marcin Bożek wraz z Radosławem Wolińskim rozklepali obrońców gości i Bożek szczęśliwie posyła piłkę między nogami Oskara Płanety. Mędrzechowianie ruszyli za ciosem regularnie nękając zaskoczonych dąbrowiaków. W 62 minucie szybko z autu do Wojciecha Wolińskiego rzuca Wojciech Ziętara. Futbolówkę przejmuje Piotr Kaczor który z ostrego kąta przymierza tuż obok słupka - 3:1. W kolejnym kwadransie miejscowi mogli dobić rywali. Swoje szanse marnowali Piotr Kaczor, Krystian Witaszek, Marcin Bożek czy Adam Sieradzki. Dąbrovia próbowała do końca zmniejszyć rozmiary porażki i udało się im to w doliczonym czasie gry. Po błędzie naszego obrońcy Adam Majka dośrodkował w pole karne, a tam Dominik Wiśniewski z kilku metrów po raz ostatni w tym pojedynku trafia do siatki. Chwile potem sędzia z Brzeska kończy mecz.

Cieszą kolejne punkty z silnym przecież rywalem. Nie wzięło się to jednak z przypadku bo piłkarze LZS'u grają bardzo miłą dla oka piłkę. Szkoda nie wykorzystanych szans bo mogliśmy spokojnie ten mecz wygrać co najmniej 5:1. Za tydzień trzeci mecz z rzędu u siebie. Tym razem przeciwnikiem lider z Woli Radłowskiej któremu trzech punktów nie zamierzamy oddać.