Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy










Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Turniej noworoczny" 07.01.2017

7 stycznia 2017 roku w Mędrzechowie rozegrano noworoczny turniej tenisa stołowego. Do zawodów zgłosiło się 65 zawodników którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: amatorzy i zrzeszeni w PZTS. Nad przebiegiem turnieju czuwali sędzia Stanisław Dąbroś i Zenon Woliński. Najlepsza piątka zawodników z obu kategorii otrzymała pamiątkowe nagrody.

Organizatorami turnieju byli:
- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów
- LZS Mędrzechów
- Urząd Gminy Mędrzechów

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria Amatorzy:
1. Gdula Adam - Myślenice
2. Florek Sławomir - Tarnów
3. Bełza Janusz - Myślenice
4. Misiaszek Wojciech - Olesno
5. Maduzia Leszek - Strzegocice
6. Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
7-8
Dąbroś Jan - Borusowa
Łuszcz Mirosław - Małec
9-12
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Michałek Witold - Zakrzów
Karczmarczyk Klaudia - Wola Rzędzińska
Zimowski Mateusz - Mędrzechów
13-16
Łuszcz Adam - Małec
Piłat Radosław - Małec
Nowak Stanisław - Nieciecza
Gaik Tomasz - Żabno
17-18
Dąbroś Józef - Borusowa
Sadko Marek - Żabno
19-20
Płaczek Radosław - Małec
Boryczka Grzegorz - Tarnów
21-22
Ryś Mateusz - Suchy Grunt
Wytrwał Andrzej - Borusowa
23-24
Golec Krzysztof - Żabno
Kula Sławomir - Odmęt
25. Mazurek Paweł - Tarnów
26. Jurczyk Grzegorz - Dąbrowa Tarnowska
27. Natkaniec Łukasz - Tarnów

Kategoria Zrzeszeni w PZTS:
1. Pushkarov Konstyantyn - LUKS Galux Skrzyszów
2. Galus Katarzyna - LUKS Galux Skrzyszów
3. Tabor Marcin - LUKS Galux Skrzyszów
4. Wiśniewski Bartłomiej - UKS Olimp Łęki Dukielskie
5. Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
6. Poliniewicz Grzegorz - UKS Olimp Łęki Dukielskie
7-8
Galus Mateusz - LUKS Galux Skrzyszów
Pietruszka Sławomir - UKS Olimp Łęki Dukielskie
9-12
Motyka Tadeusz - UKS Villa Verde Olesno
Janiszewski Kamil - UKS Villa Verde Olesno
Chrabąszcz Aleksandra - UKS Villa Verde Olesno
Szczepański Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
13-16
Opioła Tomasz - LZS Solidarni Mędrzechów
Wilk Paweł - SWAL Bogdański Grybów
Jastrzębski Dawid - LZS Solidarni Mędrzechów
Woliński Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
17-24
Szpilska Roksana - UKS Villa Verde Olesno
Szmyd Zygmunt - LUKS Galux Skrzyszów
Ząbek Stanisław - UKS SP 1 Tarnów
Pis Kamil - LUKS Galux Skrzyszów
Błąkała Leszek - TG Sokół Brzesko
Gajewski Dominik - LZS Solidarni Mędrzechów
Pis Konrad - LUKS Galux Skrzyszów
Kasprzyk Adrian - UKS SP 1 Tarnów
25-28
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Dźwig Andrzej - Myślenice
Tobiasz Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
Olechny Jakub - UKS Villa Verde Olesno
29-32
Konieczny Bartłomiej - UKS Villa Verde Olesno
Cholewa Dariusz - Żabno
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
33-34
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Rusek Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
35-36
Gałuszka Mateusz - SWAL Bogdański Grybów
Ząbkowski Mirosław - LZS Solidarni Mędrzechów
37-38
Woliński Radosław - LZS Solidarni Mędrzechów
Wajda Kamil - UKS Villa Verde Olesno




Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script