5:0 Konrad Rogowski - 38 min (rzut karny)
10:0 Marcin Kania - 83 min
11:0 Łukasz Czerkies - 89 min

Arbitrzy z Tarnowa

Widzów: 100

Ikar to zdecydowany faworyt do wygrania ligi z szeroką kadrą w której jest bardzo dużo jakości i której nie powstydziłby się nie jeden zespół z ligi okręgowej. Zupełnie na innym biegunie znajduje się pogrążony w ogromnym kryzysie zespół Mędrzechowa. Trzeci wyjazd z rzędu i znów problemy z uzbieraniem 11-stki.

Od początku wybiegani gospodarze "siedli" na nasz zespół i regularnie ostrzeliwali bramkę do której wrócił nieobecny w Pawęzowie Krystian Broda (nominalny zawodnik z pola). Goście szczególnie mieli problemy z lewym skrzydłem Ikara na którym szalał Andrzej Tapa. cztery bramki padły właśnie po jego akcjach, a jedno trafienie po rzucie rożnym dołożył Bartłomiej Cholewa. Do przerwy 5:0.

Druga połowa to nadal ogromna przewaga Odporyszowa udokumentowana aż 6 bramkami zdobytymi głównie bo błędach w ustawieniu mędrzechowian oraz indywidualnych stratach. Nasza drużyna mogła pokusić się o gola honorowego ale uderzenie Piotra Łabuza trafiło w spojenie słupka z poprzeczką. Ostatecznie Ikar rozbił LZS 11:0 co jest największą porażką w 46-letniej historii Mędrzechowskiego klubu.