Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Dwucyfrówka"
" Ikar Odporyszów - LZS Mędrzechów 11:0 (5:0) "Składy :
Ikar: Patryk Wałaszek - Mateusz Warzecha (46' Krystian Tomoś), Łukasz Burzec, Konrad Rogowski (68' Paweł Bieś), Bartłomiej Warzała - Andrzej Tapa (65' Karol Kijowski), Marcin Kania, Oliwier Cygan, Łukasz Czerkies, Artur Giza (46' Łukasz Bieś) - Bartłomiej Cholewa (46' Dominik Wiśniowski)
Trener: Marcin Kania

LZS: Krystian Broda - Dariusz Jasak, Radosław Woliński, Zbigniew Łos, Grzegorz Jasak - Piotr Łabuz, Tomasz Tabor, Szymon Tobiasz, Kamil Filipski - Mateusz Marzec, Piotr Kaczor.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Dariusz Jasak - 7 min (sam)
2:0 Łukasz Czerkies - 15 min
3:0 Bartłomiej Cholewa - 21 min
4:0 Bartłomiej Cholewa - 35 min
5:0 Konrad Rogowski - 38 min (rzut karny)
6:0 Marcin Kania - 56 min
7:0 Łukasz Czerkies - 58 min
8:0 Dominik Wiśniowski - 70 min
9:0 Łukasz Czerkies - 79 min
10:0 Marcin Kania - 83 min
11:0 Łukasz Czerkies - 89 min


Sędziowali :
Arbitrzy z Tarnowa

Widzów: 100

Ikar to zdecydowany faworyt do wygrania ligi z szeroką kadrą w której jest bardzo dużo jakości i której nie powstydziłby się nie jeden zespół z ligi okręgowej. Zupełnie na innym biegunie znajduje się pogrążony w ogromnym kryzysie zespół Mędrzechowa. Trzeci wyjazd z rzędu i znów problemy z uzbieraniem 11-stki.

Od początku wybiegani gospodarze "siedli" na nasz zespół i regularnie ostrzeliwali bramkę do której wrócił nieobecny w Pawęzowie Krystian Broda (nominalny zawodnik z pola). Goście szczególnie mieli problemy z lewym skrzydłem Ikara na którym szalał Andrzej Tapa. cztery bramki padły właśnie po jego akcjach, a jedno trafienie po rzucie rożnym dołożył Bartłomiej Cholewa. Do przerwy 5:0.

Druga połowa to nadal ogromna przewaga Odporyszowa udokumentowana aż 6 bramkami zdobytymi głównie bo błędach w ustawieniu mędrzechowian oraz indywidualnych stratach. Nasza drużyna mogła pokusić się o gola honorowego ale uderzenie Piotra Łabuza trafiło w spojenie słupka z poprzeczką. Ostatecznie Ikar rozbił LZS 11:0 co jest największą porażką w 46-letniej historii Mędrzechowskiego klubu.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script