Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy














Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Turniej noworoczny" 30.12.2017

30 Grudnia 2017 roku w Mędrzechowie rozegrano noworoczno-świąteczny turniej tenisa stołowego. Do zawodów zgłosiło się 72 zawodników którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: amatorzy i zrzeszeni w PZTS. Nad przebiegiem turnieju czuwali sędzia Stanisław Dąbroś i główny organizator Zenon Woliński. Najlepsza piątka zawodników z obu kategorii otrzymała pamiątkowe nagrody.

Organizatorami turnieju byli:
- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów
- LZS Mędrzechów - sekcja tenisa stołowego
- Urząd Gminy Mędrzechów

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria Amatorzy:
1. Bulzak Jan - Świniarsko
2. Łuszcz Mirosław - Małec
3. Maduzia Leszek - Strzegocice
4. Bochenek Wojciech - Tarnów
5. Winkler Grzegorz - Wojnicz
6. Przeździk Marcin - Więcławice
7-8
Dąbroś Józef - Borusowa
Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
9-12
Michałek Jacek - Zakrzów
Iwankiewicz Walery - Wierzchosławice
Łuszcz Adam - Małec
Stańczyk Leszek- Pogórska Wola
13-16
Michałek Witold - Zakrzów
Piróg Krzysztof - Rzeszów
Pyzik Stanisław - Biecz
Soprych Stanisław - Pogórska Wola
17-24
Dąbroś Jan - Borusowa
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Piłat Dominik - Małec
Głuszek Krzysztof - Dolany
Boryczka Grzegorz - Łękawka
Głuszek Dominik - Dolany
Zimowski Mateusz - Mędrzechów
Płaczek Radosław - Małec
25-28
Piłat Radosław - Małec
Winkler Vanessa - Wojnicz
Natkaniec Łukasz - Tarnów
Marzec Mateusz - Olesno
29-32
Piękosz Natalia - Rzezawa
Ostrowski Artur - Mikołajowice
Sitko Patryk - Małec
Głuszek Błażej- Dolany

Kategoria Zrzeszeni w PZTS:
1. Lis Daniel - UKS Villa Verde Olesno
2. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
3. Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
4. Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
5. Malik Mateusz - Keżmarok
6. Nowak Marcin - SWAL Bogdański Grybów
7-8
Bara Dariusz - UKS Dębowiec
Wilk Paweł - SWAL Bogdański Grybów
9-12
Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Zając Paweł - UKS Dębowiec
Mól Marcin - SWAL Bogdański Grybów
Gajewski Dominik - LZS Mędrzechów
13-16
Bardon Piotr - UKS Gulon Zakliczyn
Urban Mariusz - SWAL Bogdański Grybów
Główczyk Jan - SWAL Bogdański Grybów
Jastrzębski Dawid - LZS Mędrzechów                     
                                      17-24
Szczepański Dominik - UKS Gulon Zakliczyn
Błocho Zdzisław - UKS Villa Verde Olesno
Mróz Jakub - UKS Gulon Zakliczyn
Hełmecki Szymon - UKS Gulon Zakliczyn
Florek Sławomir - UKS Villa Verde Olesno
Opioła Tomasz - LZS Mędrzechów
Piękosz Wacław - TG Sokół Brzesko
Szczepański Andrzej - LZS Mędrzechów
25-32
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
Luha Peter - Kraków
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Jedynak Damian - Polonia Wilczkowice
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie
33-37
Krzywak Stanisław - UKS SP 1 Tarnów
Piękosz Jakub - TG Sokół Brzesko
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Michalec Kazimierz - LKS Binarowa
Ząbkowski Mirosław - LZS Mędrzechów
38-42
Nowak Dawid - TG Sokół Brzesko
Kocoł Piotr - UKS SP 1 Tarnów
Kocoł Bartłomiej - UKS SP 1 Tarnów
Zieliński Andrzej - Polonia Wilczkowice
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Kraków




Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Juniorzy St.
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Żaki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script