LZS: Paweł Świętochowski - Wojciech Ziętara, Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Zbigniew Ziętara (46' Paweł Kowal) - Wojciech Foszcz (66' Tomasz Kosidło), Tomasz Tabor, Marcin Bożek, Piotr Łabuz - Mateusz Marzec (76' Konrad Czupryna), Krzysztof Rojowski.

Sędzia główny (Tarnów)
Asystent 1
Asystent 2

Widzów: 50

Środowy mecz w Radłowie zapowiadał się na wyrównane widowisko bowiem obie drużyny przed tym pojedynkiem miały po tyle samo punktów w tabeli. Już wiemy, że było to dziwne spotkanie bo po wyniku wydaje się, że Radłovia rozbiła nasz zespół. Wyraźną przewagę gospodarze osiągnęli jednak dopiero po około godzinie gry, wcześnie wynik był cały czas sprawą otwartą. Wystąpiliśmy w miarę optymalnym składzie.

Początek to wzajemne badanie sił. Obie drużyny co jakiś czas pojawiały się w polu karnym ale zabrakło dokładności. W 25 minucie stojący na bramce w pierwszej części meczu Paweł Świętochowski odbija piłkę ręką po podaniu od Wojciecha Ziętary i miejscowi mają rzut wolny pośredni z 8 metra. Radłovia świetnej okazji jednak nie wykorzystuje. Chwile potem po błędzie Radosława Wolińskiego jeden z miejscowych nie trafia w sytuacji sam na sam. Kiedy wydawało się, że do przerwy bramek kibice nie obejrzą, w 40 minucie podanie otrzymał Patryk Przybyła który uniknął spalonego i dość szczęśliwie pokonał naszego bramkarza. Do przerwy 1:0.

W przerwie meczu przesuniętego w pole Pawła Świętochowskiego na bramce zastąpił Paweł Kowal który nie zaliczył jednak udanego wejścia na boisko. W 58 minucie zagrał niedokładnie do naszych defensorów i Patryk Przybyła wykorzystał ten prezent zdobywając swojego drugiego gola. Po tym trafieniu gra mędrzechowian kompletnie siadła. W 65 minucie tym razem Marcin Bożek niedokładnie zagrywał i kolejny prezent wykorzystał Przemysław Wróbel. Niespełna 100 sekund później ten sam zawodnik podwyższył na 4:0. Ostatni kwadrans na domiar złego zespół LZS'u musiał grać w dziesiątkę bo boisko z powodu kontuzji opuścił Piotr Łabuz, a wcześniej na murawię pojawili się już wszyscy rezerwowi. Grę w przewadze rezerwy Radłovii wykorzystały jeszcze dwukrotnie. Najpierw Przemysław Wróbel skompletował hat-tricka, a wynik meczu ustalił w 85 minucie Maciej Plezia.

Radłovia II była w tym meczu cierpliwa i potrafiła doskonale wykorzystać dużą ilość indywidualnych błędów w naszym zespole.