Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Zawalona druga połowa"
" Radłovia II Radłów - LZS Mędrzechów 6:0 (1:0) "Składy :
Radłovia: Miłosz Wadas - Maciej Plezia, Karol Krawczyk, Marek Dziaduła, Damian Dobek (79' Jakub Różański) - Bartłomiej Machaj, Mateusz Wróbel (60' Marcin Śledź), Michał Lorkiewicz, Patryk Magiera (60' Walter Guidetti) - Patryk Przybyła (70' Michał Gotek), Przemysław Wróbel (83' Hubert Pitaś).
Trener: Paweł Łoś

LZS: Paweł Świętochowski - Wojciech Ziętara, Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Zbigniew Ziętara (46' Paweł Kowal) - Wojciech Foszcz (66' Tomasz Kosidło), Tomasz Tabor, Marcin Bożek, Piotr Łabuz - Mateusz Marzec (76' Konrad Czupryna), Krzysztof Rojowski.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Patryk Przybyła - 40 min
2:0 Patryk Przybyła - 58 min
3:0 Przemysław Wróbel - 65 min
4:0 Przemysław Wróbel - 67 min
5:0 Przemysław Wróbel - 79 min
6:0 Maciej Plezia - 85 min


Sędziowali :
Sędzia główny (Tarnów)
Asystent 1
Asystent 2

Widzów: 50

Środowy mecz w Radłowie zapowiadał się na wyrównane widowisko bowiem obie drużyny przed tym pojedynkiem miały po tyle samo punktów w tabeli. Już wiemy, że było to dziwne spotkanie bo po wyniku wydaje się, że Radłovia rozbiła nasz zespół. Wyraźną przewagę gospodarze osiągnęli jednak dopiero po około godzinie gry, wcześnie wynik był cały czas sprawą otwartą. Wystąpiliśmy w miarę optymalnym składzie.

Początek to wzajemne badanie sił. Obie drużyny co jakiś czas pojawiały się w polu karnym ale zabrakło dokładności. W 25 minucie stojący na bramce w pierwszej części meczu Paweł Świętochowski odbija piłkę ręką po podaniu od Wojciecha Ziętary i miejscowi mają rzut wolny pośredni z 8 metra. Radłovia świetnej okazji jednak nie wykorzystuje. Chwile potem po błędzie Radosława Wolińskiego jeden z miejscowych nie trafia w sytuacji sam na sam. Kiedy wydawało się, że do przerwy bramek kibice nie obejrzą, w 40 minucie podanie otrzymał Patryk Przybyła który uniknął spalonego i dość szczęśliwie pokonał naszego bramkarza. Do przerwy 1:0.

W przerwie meczu przesuniętego w pole Pawła Świętochowskiego na bramce zastąpił Paweł Kowal który nie zaliczył jednak udanego wejścia na boisko. W 58 minucie zagrał niedokładnie do naszych defensorów i Patryk Przybyła wykorzystał ten prezent zdobywając swojego drugiego gola. Po tym trafieniu gra mędrzechowian kompletnie siadła. W 65 minucie tym razem Marcin Bożek niedokładnie zagrywał i kolejny prezent wykorzystał Przemysław Wróbel. Niespełna 100 sekund później ten sam zawodnik podwyższył na 4:0. Ostatni kwadrans na domiar złego zespół LZS'u musiał grać w dziesiątkę bo boisko z powodu kontuzji opuścił Piotr Łabuz, a wcześniej na murawię pojawili się już wszyscy rezerwowi. Grę w przewadze rezerwy Radłovii wykorzystały jeszcze dwukrotnie. Najpierw Przemysław Wróbel skompletował hat-tricka, a wynik meczu ustalił w 85 minucie Maciej Plezia.

Radłovia II była w tym meczu cierpliwa i potrafiła doskonale wykorzystać dużą ilość indywidualnych błędów w naszym zespole.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script