6:3 ??????? ??????? - 90 min

Sędziował :
Andrzej Woliński

Widzów: 40
W składzie z regularnie grających w poprzednim sezonie zawodników zabrakło Marcina Bożka, Zbigniewa Ziętary, Wojciecha Ziętary, Mateusza Machaja czy bramkarzy: Pawła Kowala i Łukasza Ziętary.

Z konieczności między słupkami stanąć musiał mający sporą przerwę w grze Dariusz Jasak. Ponadto w drużynie seniorów zadebiutowali Tomasz Dynak i Wojciech Foszcz. Po pół rocznej przerwie na boisko powrócił również Grzegorz Orszulak.

Jak padały bramki dla LZS'u:
1:1 Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Tomasz Dynak, a zamykający akcję Radosław Woliński strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

4:2 Zamieszanie pod bramką Słupca, futbolówka trafia pod nogi Adama Sieradzkiego, a ten po rękach bramkarza kieruje ją między słupki.

5:3 Na drybling z obrony zdecydował się Jarosław Dynak. Przebiegł on pół boiska mijając po drodze kilku zawodników Kłosa, piłka trafiła ostatecznie pod nogi Adama Sieradzkiego który sfinalizował całą akcję uderzeniem przy słupku.

Za tydzień w kolejnym sparingu podejmować będziemy Iskrę Dąbrówki Breńskie.