Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy














Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Turniej noworoczny" 30.12.2017

30 Grudnia 2017 roku w Mędrzechowie rozegrano noworoczno-świąteczny turniej tenisa stołowego. Do zawodów zgłosiło się 72 zawodników którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: amatorzy i zrzeszeni w PZTS. Nad przebiegiem turnieju czuwali sędzia Stanisław Dąbroś i główny organizator Zenon Woliński. Najlepsza piątka zawodników z obu kategorii otrzymała pamiątkowe nagrody.

Organizatorami turnieju byli:
- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów
- LZS Mędrzechów - sekcja tenisa stołowego
- Urząd Gminy Mędrzechów

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria Amatorzy:
1. Bulzak Jan - Świniarsko
2. Ząbek Stanisław - Proszowice
3. Stawarz Janusz - Tarnów
4. Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
5. Bochenek Wojciech - Tarnów
6. Maduzia Leszek - Strzegocice
7-8
Rozkuszka Zbigniew - Mędrzechów
Nowak Stanisław - Nieciecza
9-12
Guła Kamil - Jamy Wielkie
Pietrucha Tomasz - Podlesie
Trochim Michał - Giżycko
Wątroba Piotr - Podlesie
13-16
Stańczyk Leszek - Pogórska Wola
Kowal Łukasz - Ujście Jezuickie
Szatkowski Jerzy - Kraków
Dąbroś Józef - Borusowa
17-24
Łuszcz Adam - Małec
Lekarczyk Kamil - Mędrzechów
Mazurek Paweł - Tarnów
Ziobroń Kamil - Jamy Wielkie
Dąbroś Jan - Borusowa
Lekarczyk Konrad - Mędrzechów
Głowacz Wojciech - Podlesie
Pytel Janusz - Podlesie
25-28
Zimowski Mateusz - Mędrzechów
Soprych Stanisław - Pogórska Wola
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Światłowski Damian - Mędrzechów
29-32
Doroż Kamil - Jamy Wielkie
Ogara Mateusz - Jamy Wielkie
Natkaniec Łukasz - Tarnów
Solecki Mariusz - Hubenice

Kategoria Zrzeszeni w PZTS:
1. Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2. Górecki Wojciech - KS Bronowianka Kraków
3. Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
4. Głąb Damian - Siemacha Kraków
5. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
6. Gratkowski Jacek - Siemacha Kraków
7-8
Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Piegza Adrian - Siemacha Kraków
9-12
Tabor Marcin - LUKS Galux Skrzyszów
Jasielski Marek - LUKS Galux Skrzyszów
Andreasik Kazimierz - Brzostowianka Brzostek
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie
13-16
Bara Dariusz - UKS Dębowiec
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Wójtowicz Wojciech - TG Sokół Brzesko
Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko
17-24
Rusek Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Kraków
Furtak Krzysztof - LZS Solidarni Mędrzechów
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Jasielski Franciszek - LUKS Galux Skrzyszów
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Błocho Zdzisław - UKS Villa Verde Olesno
Czupryna Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
25-32
Gajewski Dominik - LZS Solidarni Mędrzechów
Nowacka Dorota - UKS Jola Kraków
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Olechny Jakub - UKS Villa Verde Olesno
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Szczepka Jakub - TG Sokół Brzesko
Furtak Rafał - LKS Kaczorów
Woliński Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
33-36
Kuć Grzegorz - Siemacha Kraków
Ząbkowski Mirosław - LZS Solidarni Mędrzechów
Tobiasz Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
Gala Bartłomiej - Siemacha Kraków
37-40
Woliński Radosław - LZS Solidarni Mędrzechów
Nagel Kacper - UKS Gulon Zakliczyn
Gala Dawid - Siemacha Kraków
Krzywak Stanisław - UKS SP 1 Tarnów




Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Juniorzy St.
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Żaki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script