LZS: Krystian Broda - Radosław Woliński, Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak (70' Konrad Czupryna), Grzegorz Zapała - Piotr Łabuz, Tomasz Tabor, Marcin Bożek (61' Szymon Tobiasz), Wojciech Ziętara, Mateusz Marzec - Piotr Kaczor.

Tomasz Nowak (Żabno)
Łukasz Witek
Paweł Gmyrek

Widzów: 50

Inauguracyjny wyjazd naszej drużyny w nowym sezonie kończy się pogromem. Victoria od pierwszego gwizdka arbitra kontrolowała ten mecz. Mędrzechowianie w tym pojedynku wyglądali bardzo słabo. W składzie znowu wiele braków. Przede wszystkim problemem jest obsadzenie pozycji bramkarza. W trzecim spotkaniu tego sezonu broni ... trzeci bramkarz. Tym razem między słupkami stanął nominalny zawodnik z pola - Krystian Broda. Z kadry meczowej z przed tygodnia zabrakło: Łukasza Ziętary, Krzysztofa Rojowskiego, Zbigniewa Łosa, Sławomira Chrabąszcza czy Tomasza Kosidło. Debiut w seniorach zaliczył 15-letni Szymon Tobiasz.

Victoria na równej murawie ładnie operowała piłką i od początku stwarzała sobie sytuacje strzeleckie. Pierwszy gol pada w 9 minucie kiedy to Dominik Kogut z rzutu wolnego pokonał trochę źle ustawionego Krystiana Brodę. Chwile potem nasz bramkarz broni w sytuacji sam na sam ale w 24 minucie znów jest bezradny kiedy to kapituluje po uderzeniu Piotra Wróbla - 2:0. Miejscowi szybko ustawili sobie ten mecz i nadal atakowali. Trzecia bramka pada po kolejnym stałym fragmencie gry. Rzut rożny na gola zamienia najwyżej skaczący w polu karnym Mateusz Wałaszek. Mędrzechowian stać było jedynie na honorowe trafienie tuż przed przerwą które w ostatecznym rozrachunku nic jednak nie dało. Wrzutka z rzutu wolnego Marcina Bożka na długi słupek gdzie piłkę do Piotra Łabuza wystawia Radosław Woliński, a nasz skrzydłowy mocnym uderzeniem pokonuje Mateusza Wajdę.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Błędy w kryciu graczy LZS'u nadal wykorzystywali zawodnicy Szarwarku. W 52 minucie wrzut z autu i kompletnie nie pilnowany Daniel Jopek strzałem z woleja trafia na 4:0. Ozdobą spotkania był jednak gol Dawida Grabki po godzinie gry. Przymierzył on z dystansu w okolice okienka bramki - 5:0. W ostatnim etapie meczu tempo gry spadło. Krystian Broda dwukrotnie bronił uderzenia rywali. Po drugiej stronie boiska mędrzechowianie próbowali zmniejszyć rozmiary porażki ale brakowało tego ostatniego, najważniejszego podania. Wynik pojedynku w ostatniej minucie ustalił jeszcze Jakub Górka kierując futbolówkę przy krótkim słupku.

Mecz był jednostronnym widowiskiem i pewnie zdobyte 3 punkty pozostały w Szarwarku. Za tydzień wracamy na własnym stadion gdzie zmierzymy się ze spadkowiczem - Ikarem Odporyszów.