Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Typer
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy










Gości Online



Ogółem odwiedzin



Wiecej newsu
"Turniej noworoczno-świąteczny" 02.01.2016

Końcowa Kolejność:

Amatorzy:
1. Rafał Bruzda - Koźmice Wielkie
2. Sławomir Florek - Tarnów
3. Bogdan Angielski - Brzostek
4. Adam Łuszcz - Małec
5. Mariusz Gniadek - Tarnów
6. Artur Dudziak - Campo Verde/Brazylia
7-8. Szymon Panek - Żabno
-. Radosław Piłat - Małec
9-12. Marek Sadko - Żabno
-. Zygmunt Tobiasz - Wola Mędrzechowska
-. Paweł Starzyk - Mędrzechów
-. Tomasz Prochazka - Szczucin
13-16. Mirosław Czerwony - Tarnów
-. Leszek Maduzia - Strzegocice
-. Mateusz Zimowski - Mędrzechów
-. Paweł Mazurek - Tarnów
17-24. Łukasz Natkaniec - Piotrowice Małe
-. Grzegorz Słowik - Tarnów
-. Paweł Lelek - Skawina
-. Piotr Kocoł - Tarnów
-. Dariusz Kogut - Radwan
-. Dominik Barszcz - Żabno
-. Kamil Krawiec - Skrzynka
-. Paweł Kędrzior - Małec
25-28. Hubert Kwapniewski - Żabno
-. Maciej Tobiasz - Wola Mędrzechowska
-. Barłomiej Kocoł - Tarnów
-. Józef Krzaczek - Żabno
29-32. Bartosz Król - Mędrzechów
-. Mariusz Sajdak - Skrzynka
-. Adrian Cich - Żabno
-. Kacper Kaczówka - Żabno
33-34. Piotr Prochazka - Szczucin
-. Szymon Tobiasz - Wola Mędrzechowska
35-36. Jakub Jopek - Małec
-. Szymon Koza - Radłów

Zrzeszeni w PZTS:
1. Paweł Błąkała - AZS AWFiS Gdańsk
2. Grzegorz Skrzypek - TG Sokół Brzesko
3. Maciej Nalepa - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie
4. Mateusz Galus - LUKS Galux Skrzyszów
5. Grzegorz Papiernik - Brzostowianka Brzostek
6. Kazimierz Andreasik - Brzostowianka Brzostek
7.-8. Marcin Tabor - LUKS Galux Skrzyszów
-. Bartosz Szymański - MOSIR Tuchów
9-12. Artur Marchewska - KS Górnik Wieliczka
-. Arkadiusz Florek - KS Górnik Wieliczka
-. Diminik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów
-. Przemysław Błocho - UKS Villa-Verde Olesno
13-16. Łukasz Kurczyna - KS Górnik Wieliczka
-. Dariusz Cholewa - UKS Sokół Żabno
-. Andrzej Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów
-. Kamil Martyka - TS Sokół Brzesko
17-24. Zdzisław Błocho - UKS Villa-Verde Olesno
-. Eligiusz Para - LUKS Galux Skrzyszów
-. Aleksandra Chrabąszcz - UKS Villa-Verde Olesno
-. Adrian Wilisowski - Brzostowianka Brzostek
-. Stanisław Ząbek - Nadwiślanka Nowe Brzesko
-. Tomasz Opioła - UKS Sokół Żabno
-. Sylwester Lech - UKS Sokół Żabno
-. Tadeusz Wojdyła - Brzostowianka Brzostek
25-28. Krzysztof Staniszewski - Nadwiślanka Nowe Brzesko
-. Dawid Jastrzebski - LZS Solidarni Mędrzechów
-. Kazimierz Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów
-. Zygmunt Szmyd - LUKS Galux Skrzyszów
29-32 Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów
-. Józef Piątek - Brzostowianka Brzostek
-. Wiesław Kozioł - LUKS Galux Skrzyszów
-. Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów
33-36. Paweł Kudła - UKS Villa-Verde Olesno
-. Tomasz Niemiec - KS Głobikowa
-. Jakub Olechny - UKS Villa-Verde Olesno
-. Mariusz Nowak - TG Sokół Brzesko
37-39. Bartłomiej Mazur - UKS Villa-Verde Olesno
-. Adrian Skrzypek - TG Sokół Brzesko



Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 4 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 3 Liga 015


Design by TSH , CSS script