" LZS Mędrzechów - Wisła Szczucin 4:1 (1:0) "

LZS: Przemysław Dynak - Krystian Wnęk, Konrad Rogala, Grzegorz Zapała, Maciej Tobiasz - Bartosz Król, Adrian Rejowski, Kacper Kaczówka, Daniel Lustofin, Szymon Rachmaciej - Bartłomiej Rachmaciej oraz Oskar Jastrzębski i Łukasz Klara.

Wisła: Jakub Klara - Kordian Adamczyk, Casper Czech, Damian Giza, Przemysław Gręba - Kacper Jarosz, Jakub Kaczkowski, Wiktor Koczwański, Krzysztof Rojowski - Mateusz Sieradzki, Piotr Tabor oraz Jakub Balicki.

3:1 Krzysztof Rojowski - 61 min
4:1 Adrian Rejowski - 65 min

Paweł Łachut (Szczucin)

Widzów: 20
Pierwszą bramkę dla LZS'u w 29 minucie zdobył Kacper Kaczówka który mocnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Wisły. Do przerwy skromne prowadzenie mędrzechowian.

W drugiej połowie dużo bardziej skuteczniejsza była nasza drużyna. Na 2:0 podwyższył Adrian Rejowski który na raty skierował piłkę do siatki przy pomocy golkipera gości. W 50 minucie Szymon Rachmaciej idealnie zagrał w uliczkę do Bartłomieja Rachmacieja. Nasz napastnik w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od Jakuba Klary. W 61 minucie po indywidualnej akcji Przemysława Dynaka pokonał Krzysztof Rojowski. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych trampkarzy. Bartłomiej Rachmaciej z lewej strony wrzucił w pole karne, a zamykający akcję Adrian Rejowski dopełnił formalności ustalając tym samym wynik.