" Strażak Karsy - LZS Mędrzechów 2:1 (2:1) "

Strażak: Krystian Starsiak - Damian Kaczmarczyk, Paweł Kaczówka, Dominik Koziara, Paweł Starsiak - Nikodem Świętek, Łukasz Tyrcha, Łukasz Woziwoda, Konrad Wytrwał - Bartosz Zając, Konrad Zieliński oraz Patryk Dubiel, Mateusz Starsiak.

LZS: Przemysław Dynak - Krystian Wnęk, Konrad Rogala, Grzegorz Zapała, Maciej Tobiasz - Łukasz Klara, Adrian Rejowski, Daniel Lustofin, Szymon Rachmaciej, Bartosz Król - Bartłomiej Rachmaciej oraz Dawid Smoła, Kamil Kozioł, Kacper Topór, Oskar Jastrzębski.

1:1 Łukasz Woziwoda - 15 min
2:1 Łukasz Woziwoda - 29 min

Madej Mateusz (Żabno)

Widzów: 20
Bez punktów wracają trampkarze z Kars. Patrząc na początek meczu można było odnieść wrażenie, że mędrzechowianie powinni nie mieć problemów z pokonaniem rywali. W 5 minucie Bartłomiej Rachmaciej z ostrego kąta umieścił piłkę w bramce. Z czasem śmielej atakowali gracze Strażaka. Szczególnie aktywny był Łukasz Woziwoda która dwukrotnie gładko przeszedł naszych trampkarzy i trafiał obok bezradnego Przemysława Dynaka.

Drugie 35 minut nie przyniosło więcej goli choć okazji do tego nie brakowało. W ostatniej minucie mędrzechowianie byli bliscy wyrównania. Najpierw z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Bartłomiej Rachmaciej, a dobitkę Adriana Rejowskiego ręką zatrzymał defensor Strażaka lecz gwizdek często mylącego się arbitra milczał. Ostatecznie 2:1 wygrali miejscowi.