Menu Główne
Strona główna
Galeria
Klipy Wideo
Forum
Kontakt
Klub
Zarząd

Reklamy


Gości OnlineOgółem odwiedzinWiecej newsu
"Wójcina znowu mocniejsza"
" KS Wójcina - LZS Mędrzechów 4:2 (1:0) "Składy :
KS: Szymon Szydło - Artur Szlichta, Maciej Wójcik, Krystian Knaga (86' Hubert Burak), Dominik Wiatkowski (80' Marcin Gądek) - Arkadiusz Bojdo, Krystian Witaszek, Michał Rajtar, Arkadiusz Kaczkowski (46' Krzysztof Glica) - Wojciech Gałęziowski, Wojciech Mach.
Trener: Sebastian Curyło

LZS: Łukasz Ziętara - Krystian Broda, Dariusz Jasak, Radosław Woliński, Grzegorz Jasak (46' Zbigniew Ziętara) - Wojciech Ziętara, Szymon Tobiasz, Tomasz Tabor, Zbigniew Łos (65' Mateusz Marzec), Piotr Kaczor - Grzegorz Tabor.
Trener: Radosław Woliński

Bramki:
1:0 Arkadiusz Bojdo - 7 min
2:0 Wojciech Mach - 60 min
2:1 Piotr Kaczor - 65 min (rzut karny)
3:1 Wojciech Gałęziowski - 69 min
3:2 Piotr Kaczor - 83 min
4:2 Arkadiusz Bojdo - 88 min


Sędziowali :
PAweł Fido (Żabno)
Maksymilian Żołądź
Grzegorz Smolik

Widzów: 50

Drugi mecz z rzędu przegrany przez naszą drużynę w stosunku 2:4. O ile z Luszowicami to my prowadziliśmy to w derbach z Wójciną trzeba było gonić wynik. W kadrze znowu sporo zmian i braków.

Pierwsza połowa toczona była w dość śpiącym tempie. Gospodarze już w premierowej dogodnej sytuacji wyszli na prowadzenie. Długie podanie po ziemi do wybiegającego ze skrzydła Arkadiusza Bojdo który płaskim strzałem pokonuje pierwszy raz na wiosnę stojącego między słupkami Łukasza Ziętarę. W kolejnych minutach Wójcina miała jeszcze dwie niezłe szansę których nie wykorzystała. W ekipie Mędrzechowa najbliżej wyrównania jest Zbigniew Łos, jednak przeniósł on piłkę nad poprzeczką.

Po zmianie stron działo się już dużo więcej. Między 60, a 70 minutą padły trzy bramki. Najpierw po indywidualnej akcji prowadzenie miejscowych powiększył Wojciech Mach. Gola kontaktowego zdobywa Piotr Kaczor pewnie trafiając z rzutu karnego w okienko bramki. Odpowiedź Wójciny najlepsza z możliwych gdy po nieudanej pułapce ofsajdowej LZS'u strzela Wojciech Gałęziowski. Końcówka to przewaga Wójciny ale za sprawą aktywnego Piotra Kaczora w 83 minucie mędrzechowianie znów złapali kontakt. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. W 88 minucie kolejna kontra i po raz drugi na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Bojdo zabijając nadzieje gości na przynajmniej 1 punkt.

Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy/Asysty
Puchar Polski

Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Strzelcy

Orliki
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Dziewczyny
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Tenis Stołowy
Newsy
Kadra
Tabela 3 Liga
Wyniki 3 Liga
Tabela 5 Liga
Wyniki 5 liga
Tabela 4 Liga 014


Design by TSH , CSS script