LZS: Łukasz Ziętara - Krystian Broda, Dariusz Jasak, Radosław Woliński, Grzegorz Jasak (46' Zbigniew Ziętara) - Wojciech Ziętara, Szymon Tobiasz, Tomasz Tabor, Zbigniew Łos (65' Mateusz Marzec), Piotr Kaczor - Grzegorz Tabor.

PAweł Fido (Żabno)
Maksymilian Żołądź
Grzegorz Smolik

Widzów: 50

Drugi mecz z rzędu przegrany przez naszą drużynę w stosunku 2:4. O ile z Luszowicami to my prowadziliśmy to w derbach z Wójciną trzeba było gonić wynik. W kadrze znowu sporo zmian i braków.

Pierwsza połowa toczona była w dość śpiącym tempie. Gospodarze już w premierowej dogodnej sytuacji wyszli na prowadzenie. Długie podanie po ziemi do wybiegającego ze skrzydła Arkadiusza Bojdo który płaskim strzałem pokonuje pierwszy raz na wiosnę stojącego między słupkami Łukasza Ziętarę. W kolejnych minutach Wójcina miała jeszcze dwie niezłe szansę których nie wykorzystała. W ekipie Mędrzechowa najbliżej wyrównania jest Zbigniew Łos, jednak przeniósł on piłkę nad poprzeczką.

Po zmianie stron działo się już dużo więcej. Między 60, a 70 minutą padły trzy bramki. Najpierw po indywidualnej akcji prowadzenie miejscowych powiększył Wojciech Mach. Gola kontaktowego zdobywa Piotr Kaczor pewnie trafiając z rzutu karnego w okienko bramki. Odpowiedź Wójciny najlepsza z możliwych gdy po nieudanej pułapce ofsajdowej LZS'u strzela Wojciech Gałęziowski. Końcówka to przewaga Wójciny ale za sprawą aktywnego Piotra Kaczora w 83 minucie mędrzechowianie znów złapali kontakt. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. W 88 minucie kolejna kontra i po raz drugi na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Bojdo zabijając nadzieje gości na przynajmniej 1 punkt.