LZS: Paweł Kowal - Grzegorz Jasak (70' Konrad Czupryna) Radosław Woliński, Dariusz Jasak, Grzegorz Zapała - Tomasz Kosidło, Tomasz Tabor, Krystian Broda, Wojciech Ziętara - Mateusz Marzec, Piotr Kaczor.

Mariusz Potok (Brzesko)
Asystent 1
Asystent 2

Widzów: 50

Jak pokazują wyniki Zalipie to obecnie najrówniejszy zespół w A klasie Żabno który pewnie zmierza do wygrania ligi. Na jesieni mieli oni kilka wpadek, ale już na wiosnę są nie do zatrzymania (zwyciężyli jak na razie wszystkie swoje mecze). Nic więc dziwnego, że mędrzechowianie znów mający swoje problemy kadrowe pojechali na ten wyjazd przegrać w jak najniższych rozmiarach. Skończyło się na siedmiu golach.

Pierwszy kwadrans to groźne ataki lidera. W 4 minucie nasi defensorzy odpuścili krycie Piotra Jachimka, a były snajper Polanu Żabno nie zapomniał jak wykorzystywać takie sytuacje. Później inny gracz Zalipia nie trafił do pustej bramki, a dwukrotnie dobrze interweniował Paweł Kowal. Po początkowej przewadze LUKS'u mecz się trochę wyrównał i grający z kontry goście doszli do swoich okazji. W 21 minucie piękne uderzenie Piotra Kaczora z dystansu i Mateusz Dymon końcówkami palców kieruję futbolówkę na poprzeczkę. Aktywny z przodu Kaczor chwile potem znów uderza, lecz po raz kolejny górą jest golkiper. W pierwszych 45 minutach przewagę mają gospodarze ale do przerwy tylko skromnie prowadzą.

Podobnie jak w Radłowie, tak i w Zalipiu druga połowa to już prawdziwy festiwal strzelecki, niestety tylko do jednej bramki. Przy obficie padającym deszczu w 51 minucie piłka wybijana przez naszego obrońcę wpadła wprost pod nogi Lesława Pytki któremu pozostało ją skierować do "pustaka". 3 minuty później swojego pierwszego gola w tym spotkaniu zdobywa Krzysztof Bugajski. W 58 minucie po rzucie rożnym na 4:0 trafia Piotr Jachimek. Zalipie cały czas atakuje i kolejnego gola pakuję Kacper Łucek. Wynik spotkania ustala również były gracz Polanu Żabno - Krzysztof Bugajski który po błędach naszego bramkarza kompletuje tym samym hat-tricka. Sędzia przy padającym gradzie kończy ten jednostronny pojedynek.

Mędrzechowianie kolejny mecz oddają bez walki. Niestety w tych ostatnich dwóch spotkaniach znów powróciły problemy kadrowe oraz braki w przygotowaniu fizycznym. A już w środę mecz z Karsami. Na własnym stadionie trzeba za wszelką cenę postawić dużo wyżej poprzeczkę bo inni rywale walczący o utrzymanie w tej kolejce zapunktowali.